Yemekteyiz 17 Mayıs Cuma İzle TV8! Aybike Alev Yanar kaç puan aldı

Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz'de dördüncü gün heyecanı yaşanıyor. Cuma günü ekranlara gelecek olan programda bugün Aybike Alev Yanar yarışacak. Peki Aybike Alev Yanar kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 17.05.2019, 08:21 17.05.2019, 15:56
Yemekteyiz 17 Mayıs Cuma İzle TV8! Aybike Alev Yanar kaç puan aldı

TV8'de dün başlayan yeni hafta heyecanında Yemekteyiz'in yeni yarışmacıları izleyicilerin karşısına çıktı. Haftanın dördüncü bölümünde Cengiz Kiren'in evine konuk olundu. Bugün ise sıra Aybike Alev Yanar'de. Aybike Hanım'ın yemekleri, ağırlama şekli ve tavırları çok büyük rol oynayacak. Aybike Alev Yanar'ın performansı merak ediliyor ve kaç puan alacağı yönünde yorumlar yapılıyor.

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz programı 17 Mayıs Cuma yayını ile başlıyor. Yarışmacılar tüm hünerlerini sergileyerek hem marifetlerini Türkiye karşısında kanıtmala fırsatını yakalayacak hem de büyük ödülü kazanabilmek adına adım atmış olacak. Geçen haftanın ardından bugün yarışacak olan yarışmacının hangi menüyü hazırladığı, yemekleri ve tercihleri merak konusu oldu. TV8 Cuma Yayın Akışı içinde en çok ilgiyle takip edilen yayınlardan biri olan Yemekteyiz ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

Özellikle ev hanımları hazırlanan menülerden kendilerine fikirler üretip yeri geldiğinde eleştiriler de gerçekleştiriyor. Erkeklerin de makul ölçüde izleyip katıldığı programın yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

aybike alev yanar

aybike alev yanar cezaevine neden girdi

Aybike Alev Yanar instagram

yemekteyiz Aybike Alev Yanar

aybike yanar


AYBİKE YANAR

Aybike Alev Yanar fotoğrafları

ayşe şule baysal göbek

Aybike Alev Yanar kimdir yemekteyiz

Salih Gönüller yemekteyiz


Yemekteyiz 17 Mayıs Cuma yarışmacısı kim?
Bugün TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Yemekteyiz'de haftanın dördüncü yarışmacısı belirlendi. Programda sadece yemek hazırlamak değil, sunum yapmak ve alışverişi de zamanında yapıp en iyi şekilde diğer yarışmacıların önüne getirmek gerekiyor. İzleyiciler şimdiden Yemekteyiz'in bugünkü yarışmacısı kim? sorusunu da sormaya başladı. Bugün Aybike Alev Yanar yarışacak. Yemekteyiz Aybike Alev Yanar kaç puan aldı?

Yemekteyiz 17 Mayıs Cuma İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?