Yemekteyiz 17 Ocak Perşembe İzle! Meryem Dündar hangi yemekleri yaptı

Ekranların damak tadı yarışması Yemekteyiz'de haftanın dördüncü yarışmacısı bugün ter dökecek. Meryem Dündar hangi yemekleri yaptı ve kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 17.01.2019, 09:07
Yemekteyiz 17 Ocak Perşembe İzle! Meryem Dündar hangi yemekleri yaptı

Onur Büyüktopçu'unun sunuculuğunu üstlendiği ve her gün yeni bir heyecana sahne olan yarışma Yemekteyiz'de bugün dördüncü yarışmacının evindeyiz. Yeliz Odabaş, Ayşegül Kılıç ve Sefer Onursal'ın verdiği sınavın ardından bugün de Meryem Dündar rakiplerini memnun edebilmek adına gayret gösterecek. Bakalım kendisi hangi yemekleri hazırlayacak.

Bilindiği gibi programda sadece yemek belirleyici kriter değil. Hazırlanan menünün uyumu, tabak, kaşık, çatal, bıçağın sunumu ve birçok konu yarışmacıların puanını etkileyebiliyor. Bunun yanısıra Onur Büyüktopçu'nun sorduğu sorular da sıralamanın en önemli noktalarından birisi. Yemeği bilgiyle birleştiren Yemekteyiz'in bugünkü bölümü çok kritik. Haftanın sonuna doğru ilerlenirken alınacak bir puan bile sıralamayı değiştirebilir. 

yemekteyiz yeliz odabaş kimdir

yemekteyiz ayşegül kılıç kimdir

yemekteyiz sefer onrusal kimdir

yemekteyiz meryem dündar kimdir


yemekteyiz sibel kırlı kimdir

Yemekteyiz 17 Ocak Perşembe İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.

Yemekteyiz’in konusu ne?
Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da %30 hissesini satın aldığı kanal, %70'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138