Yemekteyiz 18 Ocak Cuma final İzle! Kim birinci oldu? Ödül kazandı

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programında bugün final heyecanı var. Sibel Kırlı'nın yarışacağı günün ardından puanlamalar sonucu kazanan belli olacak. Peki Yemekteyiz finalinde kim birinci oldu? İşte 10 bin lira ödülü kazanan yarışmacı...

Medya 18.01.2019, 08:59 Gazete Damga
Yemekteyiz 18 Ocak Cuma final İzle! Kim birinci oldu? Ödül kazandı

Televizyonların lezzet programı Yemekteyiz'de bir hafta sonu daha geldi. Birbirinden iddialı yarışmacıların yarıştığı, yemeklerin yendiği ve tartışmaların da olduğu yarışmada büyük ödül kazanacak isim belirlenecek. Yeliz Odabaş, Ayşegül Kılıç, Sefer Onursal, Meryem Dündar ve Sibel Karlı'nın yarıştığı haftada hangi isim birinci oldu. İşte 18 Ocak Yemekteyiz galibi.

Pazartesiden cumaya beş evde konuk olduğu yarışmacılarının hazırladığı menülerle şekillenen Yemekteyiz yarışması bir finale daha doğru gidiyor. Sibel Karlı performansını ortaya koyarak büyük ödülü alabilmek adına çaba gösterecek. Son gün yarışan isimlere karşı kazanamamaları yönünde bir ön yargı olsa da daha önce birçok yarışmacı büyük sevinci yaşayarak 10 bin lira kazanmıştı.

Gergin bir hafta oldu
Yemekteyiz'de çıkan tartışmalara alışmıştık ancak bu haftakiler bambaşkaydı. Yarışmacıların neredeyse hepsinin ortak olduğu tartışmalar şiddetli de oldu. Yarışmacıların birbirlerinin üzerinde yoğunlaşan eleştiriler haftaya damga vurdu.

Yemekteyiz 18 Ocak Final saat kaçta?
TV8'in en çok izlenen yayınlarının başında gelen Yemekteyiz final bölümü ile televizyonda olacak. Büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma saat 15.15'te başlayacak.

Yemekteyiz 18 Ocak kim birinci oldu?
Bu haftaki yarışmacılarıyla dikkat çeken Yemekteyiz'in ilk gününde Yeliz Odabaş yarıştı. İkinci gün ise Ayşegül Kılıç. Ardından da Sefer Onursal. Meryem Dündar perşembe günü marifetlerini sergiledi ve final gününde ise Sibel Kırlı yarışmada büyük ödülü alabilmek adına mücadele verdi. Yarışmanın birincisi ise program sonrasında bu sayfada açıklanacak.

yemekteyiz yeliz odabaş kimdir


yemekteyiz ayşegül kılıç kimdir

yemekteyiz sefer onrusal kimdir

yemekteyiz meryem dündar kimdir

yemekteyiz sibel kırlı kimdir

Yemekteyiz’in konusu ne?
Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});