Yemekteyiz 2 Ocak Çarşamba günü neden yok! Bu hafta olmayacak mı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz dün yeni bölümle karşımıza çıkmamıştı. Peki 2 Ocak 2019 Çarşamba günü yeni bölüm var mı yok mu? Yemekteyiz bitti mi? İşte detaylar...

Medya 02.01.2019, 09:04 03.01.2019, 07:05 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 2 Ocak Çarşamba günü neden yok! Bu hafta olmayacak mı?

Gülüzar Ayan ve Merve Çakır'ın birincilikleriyle biten haftanın ardından yeni yarışmacıları merak edilen Yemekteyiz programı pazartesi ve salı günlerinde yeni bölümleri ile ekranlara gelmemesi herkesi üzmüştü. İzleyiciler Yemekteyiz neden yok? ve Yemekteyiz bitti mi? gibi sorular sormaya başlamıştı. Peki Yemekteyiz yılın ikinci günü olan 2 Ocak 2019 Çarşamba tarihinde yeni bölüm yayınlanacak mı? İşte cevabı...

TV8 yayın akışı içerisinde en çok izlenen yarışmalardan biri olan Yemekteyiz birbirinden iddialı yarışmacıları ve menüleriyle önemli oranda izleme elde ediyor. Program sunucusu Onur Büyüktopçu'nun da renkli sunumuyla daha heyecanlı hale gelen yarışmaya katılmak isteyenlerin sayısı her geçen gün daha da artıyor. Yemekteyiz Başvuru formu ile katılabileceğiniz yarışmada siz de marifetlerinizi sergileyebilirsiniz.

yemekteyiz yeni bölüm ne zaman başlayacak

onur büyüktopçu kimdir

Yemekteyiz 2 Ocak 2019 Çarşamba neden yok?
Ekranların lezzet programı Yemekteyiz'in yeni bölümü bugün de yok. Sebebi ise yeni yıl olarak tahmin ediliyor. Birçok dizi bu hafta yeni bölümleriyle yayınlanmayacak. Yemekteyiz de program dalında bu uygulamayı gerçekleştiriyor. Onur Büyüktopçu da bu hafta yeni bölümlerin olmayacağını duyurdu.

Geçen hafta neler olmuştu?

yemekteyiz 28 aralık final kim birinci oldu

soner pekdemir

yemekteyiz sonerin yerine kim geldi

hatice beyza bulut kimdir

soner pekdemir

yemekteyiz soner pekdemir diskalifiye mi oldu

soner pekdemir


soner pekdemir fotoğrafları

yemekteyiz gülüzar ayan

Yemekteyiz 24 Aralık Pazartesi yarışmacısı kim? Merve Çakır

yemekteyiz merve çakır kimdir

Yemekteyiz 25 Aralık Salı yarışmacısı kim? Gülüzar Ayan

yemekteyiz gülüzar ayan kimdir

Yemekteyiz 26 Aralık Çarşamba yarışmacısı kim? Abdülkadir Şereflioğlu

yemekteyiz abülkadir şereflioğlu kimdir

Yemekteyiz 27 Aralık Perşembe yarışmacısı kim? Fatma Kaplan

yemekteyiz fatma kaplan kimdir

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma yarışmacısı kim? Soner Pakdemir

yemekteyiz soner pakdemir kimdir

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da %30 hissesini satın aldığı kanal, %70'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138