Yemekteyiz 20-24 Mayıs yarışmacıları kim? İsimleri, yaşları ve bilgileri

TV8 ekranlarının lezzet kokan yarışması Yemekteyiz'in 20-24 Mayıs arasında yarışacak olan yarışmacıları merak ediliyor. Peki bu haftanın yarışmacıları kim olacak? İsimleri, yaşları ve bilgileri haberimizde.

Medya 20.05.2019, 06:42 20.05.2019, 07:06
Yemekteyiz 20-24 Mayıs yarışmacıları kim? İsimleri, yaşları ve bilgileri

Renkli yarışmacıları, tartışmaları ve yaşanan olaylarıyla gündemden düşmeyen Yemekteyiz'de bir hafta daha geride kaldı. Şimdi ise yeni hafta heyecanı için geri sayım var. Son hafta Cengiz Kiren'in birinciliği ile biten Yemekteyiz'in yeni hafta yarışmacılarına dair tüm bilgiler haberimizde yer almaktadır. Bloom Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Yemekteyiz'in 20-24 Mayıs fragmanı da Instagram'dan yayınlandı. Binlerce kişinin her gün izlediği yarışmada bakalım bu hafta kim birinciliği üstlenecek.

Lezzetli yemek sofralarının yanısıra bitmeyen heyecanı ve gergin anlarıyla da yayınlandığı günlerde önemli izlenme payı elde eden Yemekteyiz yarışmasında yeni yarışmacılar birinci olabilmek adına mücadele verecek. Geçen haftanın yarışmacıları Ayşe Şule Göbek, Salih Gönüller, Aleyna Akbulak, Cengiz Kiren ve Aybike Alev Yanar'dı. Pazartesiden itibaren ise programda yer alacak yeni 5 kişi araştırılarak sonuç bulunmak isteniyor ve "Yemekteyiz 20-24 Mayıs yarışmacıları kim?" sorusu soruluyor. İşte yanıtı...

TV8'in en çok izlenen programlarından biri olan Yemekteyiz pazartesi günü itibariyle farklı yarışmacılarıyla yeni haftada ekranlarımıza gelecek. Geçen hafta yarışan 5 aday arasındaki çekişme bugünden itibaren 5 yeni isimle devam edecek. Geride kalan yarışmada Ayşe Şule Göbek, Salih Gönüller, Aleyna Akbulak, Cengiz Kiren ve Aybike Alev Yanar birbirlerini yenebilmek için mücadele vermişti. TV8 13 Mayıs 2019 Pazartesi Yayn Akışı içerisinde bulunan Yemekteyiz'in başlangıç saati ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor.


Yemekteyiz 20-24 Mayıs Fragmanı

Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz'in beş gün boyunca ekranlara gelecek olan bölümlerinin fragmanı (tanıtım videosu) yayınlandı. Instagram üzerinden yayınlanan o anlar şimdiden büyük bir heyecan da getirdi.
 

Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.aybike alev yanar

aybike alev yanar cezaevine neden girdi

aleyna akbulak instagram

aleyna akbulak fotoğrafları

aybike yanar

ayşe şule baysal göbek

AYBİKE YANAR

aleyna akbulak kimdir yemekteyiz

ayşe şule göbek yemekteyiz

CENGİZ KİREN

salih gönüller


Yemekteyiz 20-24 Mayıs yarışmacıları kim?

Her hafta tartışmaların yaşandığı, sofraların ve ağırlanmaların yorumlandığı, bir o kadar da renkli anlara sahne olan Yemekteyiz'de 5 günlük maratonda karşımıza çıkacak isimler belli oldu.

çiğdem gündüzbey

yemekteyiz çiğdem gündüzbey üregen

yemekteyiz sevda çakır

Yemekteyiz Sevda Çakır fotoğrafları

yemekteyiz aytaç erdoğan

aytaç erdoğan

bilgeday göğüsgeren fotoğrafları

bilgeday göğüsgeren

yemekteyiz pakize


Pakize bıyıklı fotoğrafları

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da %30 hissesini satın aldığı kanal, %70'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

acun ılıcalı

Acun Ilıcalı Kimdir?

Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı'nın ikinci çocuğu olan Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969'da Edirne'de dünyaya geldi.
Ömer Cenker Ilıcalı adında bir abisi vardır. Babası müteahitti annesi de üniversite eğitimi almış bir müdürdü.
5 yaşında başladığı ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Lise eğitimine İstanbul'da Kadıköy Maarif Koleji'nde başlayan Acun Ilıcalı,Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı, ama üniversite hayatı, 7 yılın sonunda mezun olmadan bitti.
19 yaşında iken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlendi ve bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu sahibi oldu. Kızının doğumundan 10 ay sonra 1990 senesinde anne ve babasını trafik kazasında kaybetti.Acun Ilıcalı yaşadığı bunalımın etkisiyle eşi Seda'dan ayrıldı. Acun Ilıcalı 1995 senesinde bir kot dükkanı açarak ticarete atıldı ama başarılı olamadı.Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin'le tanışan Acun Ilıcalı Beşiktaş muhabiri oldu. Daha sonra Şansal Büyüka'nın ekibine, Show TV'ye transfer oldu.2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etti.
2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu. Fear Factor, Survivor, Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi , Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu oldu.
2005 yılında, 36 yaşında vergi rekortmenleri arasına girdi.Show Tv'nin '81 İl 81 Okul' adlı sosyal sorumluluk projesinde yer aldı ve programda 3 milyon 725 bin 563 YTL yardım toplandı. İkinci evliliğini 2003 yılında yaptığı Zeynep Ilıcalı'dan Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğuna daha sahip olan Acun 3 kız babasıdır.
2005 yılında 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu.2007-2008 yılları arası Uğur Dündar tarafından sunulan "Yoksa Rüya Mı?" adlı aktüel programın yapımcılığını üstlendi. Daha önce Survivor Aslanlar Kanaryalar (2006), Survivor Türkiye Yunanistan (2007), Survivor Kızlar Erkekler (2010) ve Survivor Ünlüler Gönüllüler'i (2011 ve 2012 yıllarında) yapan Acun Ilıcalı, Survivor Ünlüler Gönüllüler 3 ile karşımıza çıktı. Muhabir olarak girdiği televizyon sektöründe Türkiye'nin en önde gelen yapımcısı olarak isim yapan Acun Ilıcalı,14 Kasım 2013 tarihinde tv8'i satın alarak artık kendi TV kanalının sahibi olduğunu duyurdu. MNG gurup başkanı ve tv8 kanalının sahibi olan Mehmet Nazif Günal ile anlaştığını, satın alma sürecinin başladığını Twitter'a yazmıştır.
2014 yılında tv8 kanalında gösterime giren Ütopya adlı bir yarışma programı başlattı.

Filmleri ve Dizileri :

2011 - Pis Yedili (Kendisi) (TV Dizisi)
2010 - Sinyora Enrica ile İtalyan Olm... (Konuk Oyuncu) (Sinema Filmi)
2009 - Adab-ı Muaşeret (Konuk Oyuncu) (Sinema Filmi)
2005 - Dikkat Şahan Çıkabilir (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2004 - 2007 - Avrupa Yakası (1. Sezonda ve 4. Sezonda) (Kendisi) (TV Dizisi)
2002 - Mumya Firarda (Sinema Filmi)
2001 - Tatlı Hayat (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?