Yemekteyiz 21 Ocak - 25 Ocak yarışmacıları kim? TV8 yayın bilgileri

Ekranların lezzetli programı Yemekteyiz'in yeni haftada yarışacak isimleri merak ediliyor. Peki Yemekteyiz 21 Ocak - 25 Ocak yarışmacıları kim? İşte detaylar...

Medya 19.01.2019, 09:10 28.01.2019, 08:35
Yemekteyiz 21 Ocak - 25 Ocak yarışmacıları kim? TV8 yayın bilgileri

Yemekteyiz yarışması büyük heyecanıyla hafta içi ekranlara gelmeye devam ediyor. Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla yayınlanan TV8'in fenomen programında yeni haftanın yarışmacıları merak konusu haline gelmişti. Geçen hafta Yeliz Odabaş, Ayşegül Kılıç, Sefer Onursal, Meryem Dündar ve Sibel Kırlı yarışmıştı. 21-25 Ocak Yemekteyiz yarışmacıları haberimizde yer alıyor.

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz programı 21 Ocak Pazartesi yayını ile başlıyor. Yarışmacılar tüm hünerlerini sergileyerek hem marifetlerini Türkiye karşısında kanıtmala fırsatını yakalayacak hem de büyük ödülü kazanabilmek adına adım atmış olacak. Geçen haftanın ardındana bugün ilk yarışmacının hangi menüyü hazırladığı, yemekleri ve tercihleri merak konusu oldu. TV8 Pazartesi Yayın Akışı içinde en çok ilgiyle takip edilen yayınlardan biri olan Yemekteyiz'deki tüm bilgiler bu sayfada.

Onur Büyüktopçu'nun keyifli sunumuyla ekranlara taşınan Yemekteyiz'de izleyiciler yeni günü sabırsızlıkla bekliyor. Özellikle ev hanımları hazırlanan menülerden kendilerine fikirler üretip yeri geldiğinde eleştiriler de gerçekleştiriyor. Erkeklerin de makul ölçüde izleyip katıldığı programın yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Geçen hafta yarışmacılarına kısa bir göza atalım...
yemekteyiz yeliz odabaş kimdir

yemekteyiz ayşegül kılıç kimdir

yemekteyiz sefer onrusal kimdir

yemekteyiz meryem dündar kimdir

yemekteyiz sibel kırlı kimdir

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da %30 hissesini satın aldığı kanal, %70'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138