Yemekteyiz 27 Haziran Perşembe İzle TV8! Gamze Ugan kaç puan aldı

Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz'de dördüncü gün heyecanı yaşanıyor. Salı günü ekranlara gelecek olan programda bugün Gamze Ugan yarışacak. Peki Gamze Ugan kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 27.06.2019, 08:28 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 27 Haziran Perşembe İzle TV8! Gamze Ugan kaç puan aldı

TV8'de dün başlayan yeni hafta heyecanında Yemekteyiz'in yeni yarışmacıları izleyicilerin karşısına çıktı. Haftanın ilk bölümünde Gamze Ugan'un evine konuk olundu. Gamze Hanım'ın yemekleri, ağırlama şekli ve tavırları çok büyük rol oynayacak. Gamze Ugan'ın performansı merak ediliyor ve kaç puan alacağı yönünde yorumlar yapılıyor.

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz programı 27 Haziran Perşembe yayını ile başlıyor. Yarışmacılar tüm hünerlerini sergileyerek hem marifetlerini Türkiye karşısında kanıtmala fırsatını yakalayacak hem de büyük ödülü kazanabilmek adına adım atmış olacak. Geçen haftanın ardından bugün yarışacak olan yarışmacının hangi menüyü hazırladığı, yemekleri ve tercihleri merak konusu oldu. TV8 Perşembe Yayın Akışı içinde en çok ilgiyle takip edilen yayınlardan biri olan Yemekteyiz ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

Özellikle ev hanımları hazırlanan menülerden kendilerine fikirler üretip yeri geldiğinde eleştiriler de gerçekleştiriyor. Erkeklerin de makul ölçüde izleyip katıldığı programın yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.
 

yemekteyiz gamze ugan instagram

YEMEKTEYİZ HAVA SARISOY

YEMEKTEYİZ SEMRA DEMİRKOL


YEMEKTEYİZ MUAZ YILDIRIM

YEMEKTEYİZ GAMZE UGAN

YEMEKTEYİZ AYŞEGÜL ALTINBAŞ


Yemekteyiz 27 Haziran Perşembe yarışmacısı kim?
Bugün TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Yemekteyiz'de haftanın üçüncü yarışmacısı belirlendi. Programda sadece yemek hazırlamak değil, sunum yapmak ve alışverişi de zamanında yapıp en iyi şekilde diğer yarışmacıların önüne getirmek gerekiyor. İzleyiciler şimdiden Yemekteyiz'in bugünkü yarışmacısı kim? sorusunu da sormaya başladı. Bugün Gamze Ugan yarışacak. Yemekteyiz Gamze Ugan kaç puan aldı?

Yemekteyiz 27 Haziran Perşembe İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});