Yemekteyiz 28 Aralık Cuma İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı?

Yemekteyiz yarışmasının yeni hafta maratonu sürüyor. Peki 28 Aralık Cuma günü kim yarıştı ve hangi yemekleri yaptı? İşte detaylar...

Medya 28.12.2018, 08:56 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 28 Aralık Cuma İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı?

Gergin başlayan ve o yönde devam eden bir haftanın ortasına geldiğimiz Yemekteyiz programında bugünün yarışmacısı Hatice Beyza Bulut oldu. Soner Pekdemir'in yarışmadan ayrılmasıyla programa dahil olan yaşam koçu ve yzar, yorumlarıyla dikkt çekti. Yarışmadaki ortama olumlu katkıda da bulunan Bulut'un yemekleri ve menüsü merak ediliyor.

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma yarışmacısı kim?
Bugün TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Yemekteyiz'de haftanın son yarışmacısı Hatice Beyza Bulut oldu.. Programda sadece yemek hazırlamak değil, sunum yapmak ve alışverişi de zamanında yapıp en iyi şekilde diğer yarışmacıların önüne getirmek gerekiyor. İzleyiciler şimdiden Yemekteyiz'in beşinci gün yarışmacısı kim? sorusunu da sormaya başladı. Hatice Beyza Bulut kaç puan aldı? Bunların cevabı program sonrasında haberimizde yer alacak.

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.

Fragmanda büyük şok! Yemekteyiz Soner neden yok?
Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlara gelen lezzet programı Yemekteyiz'in dün yayınlanan yeni bölüm fragmanı herkesi şoke etti. Fragmanda Büyüktopçu 'Soner aramızda yok' ifadelerini kullandı ancak sebebi elbette bu görüntülerde açıklanmadı. Yeni bölüm başladıktan sonra detayları öğrenebileceğiz. Daha önce yarışmacılar arasında yaşanan pek çok tartışma ekranlara yansımıştı. Belki de farklı bir sebep var ama bugün Soner Pekdemir Yemekteyiz programında yer almayacak. Bununla birlikte hayranları ve takipçileri de fenomen yarışmacının akıbetini öğrenmek istiyor. Aşağıdaki görsellerden Soner'in son durumunu öğrenebilirsiniz.

yemekteyiz 28 aralık final kim birinci oldu

soner pekdemir

yemekteyiz sonerin yerine kim geldi

hatice beyza bulut kimdir

soner pekdemir

soner pekdemir video

yemekteyiz soner pekdemir diskalifiye mi oldu


yemekteyiz gülüzar ayan

soner pekdemir fotoğrafları

Yemekteyiz 24 Aralık Pazartesi yarışmacısı kim? Merve Çakır

yemekteyiz merve çakır kimdir

Yemekteyiz 25 Aralık Salı yarışmacısı kim? Gülüzar Ayan

yemekteyiz gülüzar ayan kimdir

Yemekteyiz 26 Aralık Çarşamba yarışmacısı kim? Fatma Kaplan

yemekteyiz abülkadir şereflioğlu kimdir

Yemekteyiz 27 Aralık Perşembe yarışmacısı kim? Fatma Kaplan

yemekteyiz fatma kaplan kimdir

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma yarışmacısı kim? Hatice Beyza Bulut

hatice beyza bulut kimdir

yemekteyiz soner pakdemir kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138