Yemekteyiz 4 Aralık Çarşamba | Ayten Ateş kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz'de hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Dün Esin Ilgaz yarışmıştı. Bugün ise sıra Ayten Ateş'te. Peki Ayten Ateş kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 04.12.2019, 09:06 05.12.2019, 09:09 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 4 Aralık Çarşamba | Ayten Ateş kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Dün yayınlanan haftanın ikinci gününde Esin Ilgaz hünerlerini sergilemiş ve puanlarını almıştı. Sırasını geçiren Esin Hanım'ın ardından bu kez Ayten Hanım'ın evine gidilecek. Ayten Hanım rakip ve rakibelerini ağırlayacak. Gösterdiği performansla da yüksek puan almaya çalışacak. Elinden gelenin en iyisi için hazır olan Ayten Hanım'ın menüsü de merak konusu oldu. Peki bugün Seda Sayan ile Yemekteyiz'de neler yaşandı? İşte 4 Aralık 2019 Çarşamba puan durumu.


Ayten Ateş kaç puan aldı?

Tv8'de 16:00 itibarıyla başlayacak olan Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yeni bölümünde Ayten Hanım'ın alacağı puanlar yayın sornası haberimizde yer alacak.
 

Yemekteyiz Seda Gültekin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Esin Ilgaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Ayten Ateş kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Zümrüt Oltu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Mustafa Karakuş kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı


 

Ayten Ateş'in menüsünde hangi yemekler vardı?

Ayten Ateş'in menüsündeki yemekler haberimizde olacak.

 Seda Sayan ile Yemekteyiz 4 Aralık Çarşamba özeti ve fragmanı

Yemekteyiz'de heyecanlı bir gün daha başladı. Ayten hanım kendisini hafta birincisi olarak gördüğü ve 10 bin lira kazanacağını iddia gününde yaptığu yemeklerle puanlarını da aldı eleştirileri de. Gergin anlara sahne olan 78. bölümde sert ifadeler kullanıldı. Yemekteyiz 16:00'da TV8'de.


 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?