Yemekteyiz Abdülkadir Şereflioğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Yemekteyiz'in üçüncü gününde Abdülkadir Şereflioğlu rakiplerini memnun edebilmek için yarışacak. Peki Abdülkadir Şereflioğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Medya 24.12.2018, 15:50 27.12.2018, 17:07 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Abdülkadir Şereflioğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Yeni hafta heyecanıyla TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yemekteyiz'in üçüncü yarışmacısı Abdülkadir Şereflioğlu olacak. Tecrübeli adayların yer aldığı haftaların ardından 5 günlük süreçte Abdülkadir Şereflioğlu da bu gruba dahil edilebilir. Erkeklerin performanslarının merak edildiği Yemekteyiz'de yarışacak olan Abdülkadir Şereflioğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Abdülkadir Şereflioğlu kimdir?
Yemekteyiz'in üçüncü gün gün yarışmacısı olan Abdülkadir Şereflioğlu 33 yıllık evli. Kendisi Tekstilci. Çocukları da olan Şereflioğlu daha önce DJ'lik ve televizyon programcılığı yapmış. Aslen Kayserili. Gezmeyi seviyor.

Abdülkadir Şereflioğlu ne pişirdi?
Erkeklerin mutfağa olan ilgisizliği konusunda bir ön yargı olsa da yarışmaya katılan isimlerin menüleri merak ediliyor. Abdülkadir Şereflioğlu da onlardan biri. Kendisinin hazırladığı yemekler haberimizde yer alacak.

yemekteyiz 28 aralık final kim birinci oldu

soner pekdemir

yemekteyiz sonerin yerine kim geldi

hatice beyza bulut kimdir

soner pekdemir

soner pekdemir video

yemekteyiz soner pekdemir diskalifiye mi oldu

yemekteyiz gülüzar ayan

soner pekdemir fotoğrafları


Yemekteyiz 24 Aralık Pazartesi yarışmacısı kim? Merve Çakır

yemekteyiz merve çakır kimdir

Yemekteyiz 25 Aralık Salı yarışmacısı kim? Gülüzar Ayan

yemekteyiz gülüzar ayan kimdir

Yemekteyiz 26 Aralık Çarşamba yarışmacısı kim? Abdülkadir Şereflioğlu

yemekteyiz abülkadir şereflioğlu kimdir

Yemekteyiz 27 Aralık Perşembe yarışmacısı kim? Fatma Kaplan

yemekteyiz fatma kaplan kimdir

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma yarışmacısı kim? Soner Pekdemir

yemekteyiz soner pakdemir kimdir

Yemekteyiz’in konusu ne?
Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (1)
Avadan hayriye 3 yıl önce
Abdülkadir bey çok yalakasınız Türk yemekleri dıye konuşuyorsun ayıp ya bu kadar ezik olmandan utan görmemişsin ama Onur beye yalakalık yapıyorsun fatmanımın bılgısınden yararlan alay edecegıne bıraz bi şeyler öğren cahillik de gecer
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138