Yemekteyiz Aytaç Erdoğan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının 20-24 Mayıs yarışmacıları merak edilerek araştırılıyor. Onlardan biri de Aytaç Erdoğan. Aytaç Bey'inn performansı belirleyici rol oynayacak. Peki Aytaç Erdoğan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği haberimizde.

Medya 20.05.2019, 06:31 20.05.2019, 07:05 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Aytaç Erdoğan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin lezzet programlarından biri olan Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başladı. Onur Büyüktopçu'nun sunduğu yarışmanın 20-24 Mayıs yarışmacıları da belli oldu. Birbirinden neşeli, gergin ve tat dolu anların yaşanacağı programda yarışacak isimlerden biri de Aytaç Erdoğan. Yakışıklı yarışmacı hakkında şimdiden araştırmalar başladı. Aytaç Erdoğan kimdir? sorusunun cevabı öğrenilmek isteniyor.
 


Aytaç Erdoğan kimdir?

Yemekteyiz yarışmasına katılan Aytaç Erdoğan kendisi hakkında şunları yazmış; 1985 yılında Sarıyer’de doğan Aytaç ERDOĞAN ilkokuldan itibaren öğretmeninin gözdesi olmuş en zor problemleri çözme konusunda her zaman sınıfına liderlik yapmıştır ortaokuldan itibaren katıldığı sınıfın ilk sınıf başkanı olup 2 yıl boyunca bunu sürdürmüştür.Orta ikinci sınıfta Bilim savaşta mı ? yoksa barışta mı ? daha fazla ilerler konulu münazarada barışta daha çok ilerleri savunup münazarayı kazanmıştır.İlk başarısına erken yaşlarda başlayan Aytaç ERDOĞAN iş hayatına çok sevdiği bilgisayar sektöründe Satış Uzmanlığı pozisyonunda kurumsal şirketlerin ağ yapılanması,server sistemleri,yazıcı çözümleri ve bilgisayar sistemleri konusunda iki yıl çalışmıştır.Trakya bölgesinde yeni açılan boya firmasının pazara giriş,bayi ağı oluşturma,satış ve pazarlama konusunda bir yıl çalışmıştır.Son üç yıldır Uluslararası bir amerikan şirketinde Marka elçisi pozisyonunda çalışmakta olup yeni bayi ağı oluşturma,satış ve pazarlama,Ürün ve liderlik eğitimleri vermektedir.Aldığı kişisel gelişim eğitimleri ile koçluk,nlp,hipnoz,kuantum,acess bars,kozmik şifa,reiki alanında bireysel ve kurumsal seanslar yapmaya ayrıca eğitimleri vermeye devam etmektedir.
 

Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.çiğdem gündüzbey

yemekteyiz çiğdem gündüzbey üregen

yemekteyiz sevda çakır

Yemekteyiz Sevda Çakır fotoğrafları


yemekteyiz aytaç erdoğan

aytaç erdoğan

bilgeday göğüsgeren fotoğrafları

bilgeday göğüsgeren

yemekteyiz pakize

Pakize bıyıklı fotoğrafları


Aytaç Erdoğan'ın menüsünde ne vardı? Hangi yemeği yaptı?

Aytaç Bey'in menüsü ve yemekleri haberimizde yer alacak.


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?