Yemekteyiz Best Of Selin Aksu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Yemekteyiz Best Of 22-26 Nisan yarışmacıları kim sorusu sorulmaya devam ediliyor. Yarışmacılardan biri de Selin Aksu olacak. Peki Selin Aksu kimdir, kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir? İşte hakkında bilinmesi gerekenler...

Medya 22.04.2019, 16:03 26.04.2019, 08:37 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Best Of Selin Aksu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz'de bir tecrübeli yarışmacı daha dikkat çekti.  Selin Aksu son gün ter dökecek. Ekranlara çıkmasıyla birlikte hakkında araştırmalar yapılan Selin Aksu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği...

Selin Aksu kimdir?
Selin Aksu kimdir sorusunun yanıtı sevilen yarışma programının izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın finali gününde yarışacak olan Selin Aksu'nun nasıl bir performans sergileyeceği oldukça merak ediliyor.

Selin Aksu ne pişirdi?
Haftanın en olgun yarışmacılarından Selin Aksu'ın menüsü ve yemekleri merak ediliyor. Perşembe akşamı bu haber altında görebilirsiniz.

Yemekteyiz 1. gün yarışmacısı Beyhan Kılıç kimdir?

beyhan kılıç

Yemekteyiz 2. gün yarışmacısı Süleyman Aslantaş kimdir?

süleyman aslantaş

Yemekteyiz 3. gün Pınar Doğruyol kimdir?

pınar doğruyol

Yemekteyiz 4. gün yarışmacısı Cihan Bora kimdir?

cihan bora

Yemekteyiz 5. gün yarışmacısı Selin Aksu kimdir?

selin aksu


Yemekteyiz’in konusu ne?
Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)