Yemekteyiz Cengiz Budak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Seda Sayan'ın başarılı sunumuyla 18-22 Kasım haftasında binlerce kişi tarafından izlenecek olan Yemekteyiz'de yarışacak isimlerden biri de Cengiz Budak. Peki Cengiz Budak kimdir, kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Medya 17.11.2019, 08:54 10.12.2019, 12:23 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Cengiz Budak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Pazartesiden itibaren ekranlara gelecek ve heyecanıyla nefes kesecek olan Yemekteyiz'de yeni hafta başladı. 18-22 Kasım yarışmacıları da açıklandı ve o isimlerden birisi de Cengiz Budak oldu. Güzel yarışmacı hakkında binlerce kişi şimdiden araştırmalara başlayarak kim olduğunu öğrenmek istiyor. Bunun yanında kendisinin alacağı puanlar da merak ediliyor. Peki Yemekteyiz Cengiz Budak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı nedir? İşte detaylar...Yemekteyiz Cengiz Budak kimdir?

43 yaşında. Aslen Muşlu. Ses sanatçısı ve restoran işletmecisi. Kendisini iyi niyetli ve dürüst olduğu hiçin hep kaybeden olarak tanımlıyor. 'Hayatım Türkiye ligi' gibi diyen Cengiz Bey, şampiyonlar liginde şarkı söylemek istiyor. Evli ve bir kız babası. Spor, kitap ve gazete okumakla bilrikte repetuar çalışmaları hobileri arasında. Beşiktaşlı. Oğlak burcu. Instagram hesabı @cengiz.budak.908'dir.


 

yemekteyiz esma uzun uçak


yemekteyiz esma uzun uçak


aysu zehra kılıç

kazım karataş yemekteyiz

yemekteyiz cengiz budak

cengiz budak kimdir

yemekteyiz fadime aydın

Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.

 


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?