Yemekteyiz Cengiz Kiren kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının 13-17 Mayıs yarışmacıları merak edilerek araştırılıyor. Onlardan biri de Cengiz Kiren. Genç yarışmacının performansı belirleyici rol oynayacak. Peki Cengiz Kiren kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği haberimizde.

Medya 13.05.2019, 14:14 17.05.2019, 15:57 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Cengiz Kiren kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin lezzet programlarından biri olan Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başladı. Onur Büyüktopçu'nun sunduğu yarışmanın 13-17 Mayıs yarışmacıları da belli oldu. Birbirinden neşeli, gergin ve tat dolu anların yaşanacağo programda yarışacak isimlerden biri de Cengiz Kiren. Yakışıklı yarışmacı hakkında şimdiden araştırmalar başladı. Cengiz Kiren kimdir? sorusunun cevabı öğrenilmek isteniyor.
 


Cengiz Kiren kimdir?

Aslen Zonguldaklı olan Cengiz Kiren bir şekerleme firmasında çalışıyor. Kızı var.

aybike alev yanar

aybike alev yanar cezaevine neden girdi

aleyna akbulak instagram

aleyna akbulak fotoğrafları

aybike yanar

AYBİKE YANAR

aleyna akbulak kimdir yemekteyiz

ayşe şule göbek yemekteyiz

CENGİZ KİREN

salih gönüller


Cengiz Kiren'in menüsünde ne vardı? Hangi yemeği yaptı?

Erkek yarışmacıların yapacağı yemeklerin daha fazla merak edildiği yarışmaya katılan Cengiz Kiren'in yaptığı yemekler haberimizde olacak.


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?