Yemekteyiz Ekrem Çapri kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının 19-23 Ağustos yarışmacıları merak edilerek araştırılıyor. Onlardan biri de Ekrem Çapri. Ekrem Bey'in performansı belirleyici rol oynayacak. Peki Ekrem Çapri kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği haberimizde.

Medya 19.08.2019, 15:56 20.08.2019, 10:12
Yemekteyiz Ekrem Çapri kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin lezzet programlarından biri olan Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başladı. Seda Sayan'ın sunduğu yarışmanın 19-23 Ağustos yarışmacıları da belli oldu. Birbirinden neşeli, gergin ve tat dolu anların yaşanacağı programda yarışacak isimlerden biri de Ekrem Çapri. Tecrübeli yarışmacı hakkında şimdiden araştırmalar başladı. Ekrem Çapri kimdir? sorusunun cevabı öğrenilmek isteniyor.
 


Ekrem Çapri kimdir?

Aslen Trabzonlu. Tekstilci. Ekrem bey hem sabırlı hem tezcanlı.

yadigar teski


Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.
Ekrem Çapri'in menüsünde ne vardı? Hangi yemeği yaptı?

Ekrem Çapri Hanım'ın menüsü ve yemekleri haberimizde yer alacak.
 


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?