Yemekteyiz Emre İrkilmez kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Seda Sayan'la Yemelteyiz'de 23-27 Eylül tarihleri arası büyük bir heyecan izleyicileri bekliyor. Yarışmacılar da belli olmaya başladı. Onlardan biri Emre İrkilmez. Yemekleri ile rakiplerinin önüne geçmek ve büyük ödülü kazanmak isteyen Emre İrkilmez kimdir? Kaç yaşında, ve nereli? İşte detaylar...

Medya 21.09.2019, 09:13 26.09.2019, 10:16
Yemekteyiz Emre İrkilmez kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Batuhan Büyükdere'nin birinciliği ile sona eren haftanın ardından yeni bir maratona hazırlanan Yemekteyiz'in 23-27 Eylül tarihleri arasındaki yarışmacıları belirlendi. Yine kıyasıya ve büyük bir rekabetle kendi günlerini geçirecek olan yarışmacılar arasındaki tartışmalar da ilgiyle izlenecek. Cuma günü sonunda birincinin belirleneceği haftanın en iddialı isimlerinden biri de Emre İrkilmez. Genç yarışmacı rakipleri karşısında marifetlerini sergileyerek birinci olabilmek adına mücadele verecek. Peki Yemekteyiz Emre İrkilmez kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir? İşte detaylar...
 


Emre İrkilmez kimdir?

Emre Bey yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Bir kozmetik firmasında çalışıyor. Daha önce dizi ve reklamlarda boy göstermiş.
yemekteyiz emre irkilmez

yemekteyiz tümer ergün


yemekteyiz emre irkilmez
Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.

 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?