Yemekteyiz Müzeyyen Eser Altaç sosyal medyayı salladı!

Yemekteyiz’e katılan yarışmacılar arasından en dikkat çekeni kesinlikle Müzeyyen Eser Altaç. Yazarlık yapan Müzeyyen Hanım sosyal medyadaki fotoğraflarıyla adından söz ettiriyor.

Medya 09.09.2019, 18:40 10.09.2019, 07:40 Burak ZİHNİ

Bugün başlayan Yemekteyiz’de beş yarışmacı birinci olabilmek için mücadele veriyor. O isimlerden biri de Müzeyyen Eser Altaç. Rengarenk saç stilleri ve yaşamı ile hakkında binlerce araştırma yapıldı. Fotoğraflarına da yoğun ilgi var. Gün boyunca Muzaffer Altaç kimdir? Kaç yaşında, nereli gibi aramalar yapıldı. Bunun yanısıra resimleri de görüntülenmek isteniyor.
 


Müzeyyen Eser Altaç Instagram hesabı

Yazarlık yapan güzel yarışmacıyı yüzlerce kişi takip ediyor. Kendisini 446 kişi takipte. Müzeyyen Hanım ise 576 hesabı takip listesine almış. Her fotoğrafıyla etkileşim yağmuruna tutuluyor. Yorumlar da eksik olmuyor.


yemekteyiz müzeyyen eser altaç


Müzeyyen Eser Altaç kitapları

İnternet üzerinden binlerce okuyucuya ulaşan Wattpad üzerinden kalemini konuşturan Müzeyyen Hanım'ı burada da yüzlerce kişi takip edip okuyor. Kadın erkek ilişkileri ve küçük yaşta evlilik konularında e-kitapları bulunan Müzeyyen Eser Altaç, basılı kitap konusunda da çalışmalar yapıyor. Mahlası ise Muzo. Kendisine https://www.wattpad.com/user/bilirdisi adresinden ulaşabilirsiniz.

 


Yorumlar (1)
Mehmet 12 ay önce
Uzun zamandır böyle güzel birini görmemiştim. Harika harika harika.
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?