Yemekteyiz Pakize Bıyıklı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının 20-24 Mayıs yarışmacıları merak edilerek araştırılıyor. Onlardan biri de Pakize Bıyıklı. Kendisinin performansı belirleyici rol oynayacak. Peki Pakize Bıyıklı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği haberimizde.

Medya 20.05.2019, 06:01 20.05.2019, 07:05 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Pakize Bıyıklı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin lezzet programlarından biri olan Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başladı. Onur Büyüktopçu'nun sunduğu yarışmanın 20-24 Mayıs yarışmacıları da belli oldu. Birbirinden neşeli, gergin ve tat dolu anların yaşanacağı programda yarışacak isimlerden biri de Pakize Bıyıklı. Yakışıklı yarışmacı hakkında şimdiden araştırmalar başladı. Pakize Bıyıklı kimdir? sorusunun cevabı öğrenilmek isteniyor.
 


Pakize Bıyıklı kimdir?

46 yaşında ve aslen Tokat Erbaalı olan Pakize Hanım evli. 2 çocuk annesi. Biri kız, biri erkek. İkisi de üniversitede okuyor. 
 

Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.çiğdem gündüzbey

yemekteyiz çiğdem gündüzbey üregen

yemekteyiz sevda çakır

Yemekteyiz Sevda Çakır fotoğrafları


yemekteyiz aytaç erdoğan

aytaç erdoğan

bilgeday göğüsgeren fotoğrafları

bilgeday göğüsgeren

yemekteyiz pakize

Pakize bıyıklı fotoğrafları


Pakize Bıyıklı'in menüsünde ne vardı? Hangi yemeği yaptı?

Pakize Bıyıklı'ın menüsü ve yemekleri haberimizde yer alacak.


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?