Yemekteyiz Sinem Hükümdar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Seda Sayan'ın başarılı sunumuyla 13-17 Ocak haftasında binlerce kişi tarafından izlenecek olan Yemekteyiz'de yarışacak isimlerden biri de Sinem Hükümdar oldu. Peki Sinem Hükümdar kimdir, kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Medya 13.01.2020, 14:11 15.01.2020, 11:43 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Sinem Hükümdar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Pazartesiden itibaren ekranlara gelecek ve heyecanıyla nefes kesecek olan Yemekteyiz'de yeni hafta başladı. 13-17 Ocak yarışmacıları da açıklandı ve o isimlerden birisi de Sinem Hükümdar oldu. Tecrübeli yarışmacı hakkında binlerce kişi şimdiden araştırmalara başlayarak kim olduğunu öğrenmek istiyor. Bunun yanında kendisinin alacağı puanlar da merak ediliyor. Peki Yemekteyiz Sinem Hükümdar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı nedir? İşte detaylar...Yemekteyiz Sinem Hükümdar kimdir?

Yarışmanın en genç yarışmacılarından biri olan Sinem Hükümdar öğrencidir. 10 bin lira için oldukça iddialı. Instagram hesabına @sinemhukumdar adresinden ulaşabilirsiniz.Yemekteyiz Sinem Hükümdar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz esra tokelli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı


Yemekteyiz dilşad atınçoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Kezban Kaymaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabıyemekteyiz fahrettin atalay


Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.

 


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});