Yemin 147. bölüm izle! Yemin 148. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'nin hafta içi yayınlanan günlük dizisi Yemin 147. bölümü ile 24 Aralık Salı günü izleyicileriyle buluşacak. Dizinin sıkı takipçileri Yemin 147. bölüm tek parça, full ve HD olarak izlemek istiyor. İşte detaylar...

Medya 23.12.2019, 09:49 24.12.2019, 10:46 Burak ZİHNİ

Hafta içi her gün saat 19:00'da başlayan tekrar ve 20:00'den 21:15-21:202'ye kadar süren yeni bölümleri ile izleyicisinin karşısına çıkan Yemin'de yeni haftanın ikinci günü de heyecan yaratacak. Son olarak Emir ile Reyhan sözlenmişti. Evlenmeleri için de artık geri sayım başladı. İzleyiciler de aksi bir durum yaşanmasından dolayı korkuyor. Yemin 147. bölüm izle seçeneği ile haberimizde.


Emir ve Reyhan evlenecek mi?

Cemre ve Cavidan'ın kumpasından kendilerini kurtaran Emir ve Reyhan, süt annenin evindeki törenle sözlendi ve ikinci evliliğin ilk adımını attılar. Her ne kadar Cavidan oğlu ve gelinine evlilik sözleşmesi imzalatmak istese de büyük tepki gördü. Emir, annesinin uzattığı sözleşmeyi yırtıp attı ve herkesten özür diledi. Evlenecekleri ana kadar neler yaşanacağı merakla bekleniyor.


 

Yemin 148. bölüm

Yemin 148. bölüm

Yemin 148. bölüm

Yemin 147. bölüm fragmanı izle

Yemin 147. bölüm özeti ve fragmanı

Yemin 147. bölüm izle

Yemin 147. bölüm fragmanı izle

Yemin 147. bölüm özeti ve fragmanı

Yemin 147. bölüm izle


Narin Kemal'i kıskanıyor

Evine hırsız girdiği yalanıyla Kemal ile Narin'in evinde kalmaya başlayan Yonca'nın tüm kirli çamaşırlarını ortaya dökmeye yemin eden Narin her şeyi anlatır. Son olarak odalarına kamera yerleştirilen odada evliliklerinin sahte olduğunu söyleyen Narin, Kemal'i kıskanır ve önüne set olur. Yonca'dan gelecek her tehlikeye karşı onu koruyacaktır. Son bölümde Yonca'nın hamlesi büyük şok yaratmışt ancak Narin hamlesiyle tüm keyfini kaçırmıştı.

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

özge yağız

yemin emir


Yemin 147. bölüm özeti

Kanal 7’nin büyük ilgi gören yerli dizisi Yemin 147. bölümüyle izle7.com’da. Yemin dizisinde bugün neler yaşanacağı özet yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak. Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında...

yağmur akdağ fotoğrafları


Yemin 147. bölüm izle

Kanal 7'nin akşam kuşağında hem tekrar hem de yeni bölümü ile yayınladığı Yemin'in konusu seyredenleri her defasında daha fazla çekiyor. Gün geçtikçe kitlesini artıran diziyi Kanal 7'nin internet sitesi, Youtube kanalı ve izle7.com üzerinden tek parça izleyebilirsiniz. Emir ve Reyhan'ın aşk dolu hikayelerini sakın kaçırmayın.

sıla türkoğlu fotoğrafları
 


Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

tuğgül küçükoğlu kimdir


Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

yağmur akdağ kimdir
 


Yemin 148. bölüm fragmanı

Kanal 7'nin gözde dizisi Yemin güçlü kadrosuyla yeni haftanın ilk gününde ekranlarda olacak. Birbirinden şaşırtıcı gelişmeleri, Reyhan ile Emir'in yanısıra Kemal ve Narin'in aşkını da konu alan dizide Cavidan'ın her geçen gün daha da acımasızlaşabileceği bölümler izleyiciyle buluşacak. Yemin 148. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)