Yemin 182. bölüm fragmanı ve özeti - 11 Şubat Salı

Kanal 7'nin en çok izlenen yapımlarından Yemin'de haftanın ikinci günü de büyük bir heyecanla bekleniyor. Reyhan ve Emir'in yanısıra Almanya'ya giderken İstanbul'a dönen Narin ile Kemal'in ilişkisi merakla izlenmek isteniyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Yemin 182. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Medya 10.02.2020, 14:53 11.02.2020, 14:41 Burak ZİHNİ

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Yemin'de yine heyecan dorukta. Yeni hafta dün başladı ve bomba gelişmeler yaşandı. Düm yine izleyiciler ekran başına kilitlenmişti. Dizi elde ettiği izleyici kitlesini her geçen gün artırırken diğer yandan da heyecanlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Bu hafta da yine ilgiyele izlenmeye devam edilecek. Yemin 182. bölüm özeti haberimizde.
 

Yemin 182. bölüm özeti

Yemin dizisinde bugün Emir ve Reyhan her şeye rağmen küs kalmama kararlarını hayata geçirmeyi başarır. Kemal ise Narin’i kaybetmenin acısını yaşar. Emir ile Reyhan’ın aşkları galip çıkar. Sözlerinde durup bir gece bile küskün geçirmeyen genç âşıkları şimdi başka sınavlar beklemektedir. Kemal ise büyük pişmanlık içinde Narin’i durduramadığı için üzgündür. Narin uçağa binebilecek mi? Kemal ve Narin’den ise önce güzel haberler sonra ne yazık ki kötü haberler gelecek; Kemal giden Narin’i yeni haftada durdurmayı başaracak ve Narin’i bir yere göndermeyecek ancak onların başında da Erhan belası var ve Erhan’ın elinde daha çok koz var. Düşman içeride olduğu için her şeyi görüyor; Kemal ile Narin’in tekrar barıştığını  da gördüğü için daha Narin’in geri kalan gerçekleri Kemal’e anlatmasına fırsat vermeden yeni bir bomba patlatacak ve Kemal için bu noktadan sonra ipler tamamen kopacak; güven denen bir duygu kalmayacak.


Yemin 183. bölüm fragmanı izle

Yemin 183. bölüm izle

Yemin 183. bölüm fragmanı ve özeti
 

Yemin 182. bölüm izle

Yemin 182. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 182. bölüm izle

Yemin 182. bölüm fragmanı

Yemin 182. bölüm izle

Yemin 182. bölüm fragmanı ve özetiYemin 182. bölüm fragmanı izle

Yemin 182. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 182. bölüm izle

Yemin 182. bölüm fragmanı izle

Yemin 182. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 182. bölüm izle

Yemin 182. bölüm fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak

Yemin 182. bölüm fragmanı ve özeti - 4 Şubat Salı

Yemin 182. bölüm izle! Yemin 182. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yemin 177. bölüm fragmanı izle

Yemin 177. bölüm izle

Yemin 177. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 177. bölüm fragmanı izle

Yemin 177. bölüm izle

Yemin 177. bölüm fragmanı ve özeti


Yemin 174. bölüm izle

Yemin 174. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 174. bölüm izle

Yemin 174. bölüm fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak

Yemin 171. bölüm izle! Yemin 174. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yemin 174. bölüm fragmanı ve özeti - 28 Ocak Salı

Yemin 171. bölüm fragmanı

Yemin 171. bölüm fragmanı özeti

Yemin 171. bölüm izle

Yemin 171. bölüm fragmanı izle

Yemin 171. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 171. bölüm izle

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir

Yorumlar (1)
GÜL 9 ay önce
YETER ARTIK YA BU KADAR KÖTÜLÜK NEDİR YA CAVİDAN BU KADAR MI COK DEGERLİ YA BU KADAR MI KÖTÜLÜĞÜ SEVİYORSUNUZ YA NE ZAMAN CAVİDAN HAPSE GİRECEK NEZAMAN NEZAMAN HİKMET BEY IYILEŞECEK YA NE ZAMAN NARIN VE KEMAL NARİN GERCEK AŞK GERCEK EVLİLİK YAPACAKLAR YA NE ZAMAN EMİR VE REYHANIN NE ZAMAN COCUKLARI OLACAK YA NE ZAMAN CAVİDAN HAPSEEEEEEEEE GİRECEEEEEKKKKKKKKKK ARTIK HAPSE GİRSİNNNNNNNNN VE ERHANDA OYUNDANNNNNNN CIKSINNNNNNNNNNN
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?