Yemin 183. bölüm fragmanı ve özeti - 12 Şubat Çarşamba

Kanal 7'nin en çok izlenen yapımlarından Yemin'de haftanın üçüncü günü de büyük bir heyecanla bekleniyor. Konak yine yangın yeni. Cemre'ye atılan hırsızlık iftirası sonrası herkes şoka girdi. Emir ve Reyhan'ın arası düzeldi ancak Cavidan rahat durmayacak. Kemal ile Narin'in arasında yeni bir dönem başlıyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Yemin 183. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Medya 11.02.2020, 14:22 12.02.2020, 14:45 Burak ZİHNİ

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Yemin'de yine heyecan dorukta. Reyhan kayınvalidesinin tuzağına bir kez daha düştü. Cemre için hazırlanan kumpasta asıl hedef Reyhan'dı. Cemre'nin evde çalışmasına müsade eden Reyhan, verdiği kararın altında ezilir. Bu süreç de onu çok yaralar. Diğer yandan Kemal ve Narin eskiye göre çok daha cesurdur. Bu hafta da yine ilgiyele izlenmeye devam edilecek. Yemin 183. bölüm özeti haberimizde.
 

Yemin 183. bölüm özeti

Yemin dizisinde bugün Reyhan kardeşini evden kovmak zorunda kalır. Narin ise dayanamayıp Kemal’in evine geri döner. Reyhan Nigar’ı konaktan kovarak zor bir karar vermiştir. Cavidan’ın kumpasına düşen Reyhan bu zor kararın altında ezilirken Emir karısına destek olur. Gerçekler ortaya çıktığında Reyhan bunun üstesinden nasıl gelecek? Narin’in geri döndüğünü gören Kemal büyük bir mutluluk yaşar. Narin ise artık daha cesurdur. Kemal, hayal kurduğu gibi Narin’e açılabilecek mi?

nuray huseynova

yemin aynur nuray huseynova

Yemin 183. bölüm fragmanı izle

Yemin 183. bölüm izle

Yemin 183. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 183. bölüm izle

Yemin 183. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 183. bölüm izle

Yemin 183. bölüm fragmanı

Yemin 183. bölüm izle

Yemin 183. bölüm fragmanı ve özeti

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir

Yorumlar (1)
Ayfer 9 ay önce
Bıktık şu cavidandan keskin sirke vahşi ne bu ya izlemeyi cnmz.istemiyor entrikalardan
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?