Yemin 184. bölüm fragmanı ve özeti - 13 Şubat Perşembe | Reyhan hamile mi?

Kanal 7'nin popüler dizisi Yemin'de yepyeni bir gün heyecanı yaşanıyor. Artık evliliklerinde sorun istemeyen ve kavga etmeyeceklerine söz veren Emir ile Reyhan'dan çocuk müjdesi mi gelecek? Reyhan hamile mi? Yemin 184. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Medya 12.02.2020, 14:29 13.02.2020, 11:58 Burak ZİHNİ

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Yemin'de yine heyecan dorukta. Çünkü konağa yeni bir misafir gelebilir. İkinci sezondan itibaren birçok kez Emir ile Reyhan'ı yatakta iken gören izleyiciler artık bebek sahibi olmalarını istiyordu. Yayınlanan son fragman izleyicileri sabırsızlandırdı. Reyhan hamile mi? Kemal ve Narin'in hayatında neler değişecek? Yemin 184. bölüm özeti haberimizde.
 

Yemin 184. bölüm özeti

Yemin dizisinde bugün konaktaki kötülükler artık gün yüzüne çıkmak için bekler. Kemal ise geri dönen Narin’e olan öfkesini yenmeye çalışır. Reyhan da Emir de hala yaşananların etkisinden kurtulabilmiş değildir. Gülsüm’ün sırrı ortaya çıkacak mı? Öte yandan konakta büyük bir sürpriz yaşanır. Artık bütün kötülüklerin ortaya çıkması için bir ümit doğmuştur. Narin bıkmadan usanmadan kendini affettirmek için her yolu dener. Kemal her şeye rağmen içindeki öfkeye engel olamaz. Narin’i ne zaman affedebilecek?

nuray huseynova

yemin aynur nuray huseynovaYemin 184. bölüm fragmanı izle

Yemin 184. bölüm izle

Yemin 184. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 184. bölüm izle

Yemin 184. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 184. bölüm izle

Yemin 184. bölüm fragmanı

Yemin 184. bölüm izle

Yemin 184. bölüm fragmanı ve özeti

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?