Yemin 186. bölüm fragmanı ve özeti - 17 Şubat Pazartesi

Kanal 7'nin en çok izlenen yapımı Yemin'de yepyeni bir hafta başlıyor. 14 Şubat Cuma Sevgililer Günü'nde romantik anlar yaşayan Reyhan ve Emir'in hayatı kadar Narin ile Kemal'in arasında yaşanacaklar da merak ediliyor. Peki Yemin yeni bölümde neler olacak? Yemin 186. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Medya 14.02.2020, 14:33 17.02.2020, 13:39 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin akşam saatlerinde en çok tercih ettiği dizilerden biri olan Yemin, 17 Şubat Pazartesi yayınlanacak 186. bölümü ile ekranlarda. Son bölümde yine birbirinden heyecanlı sahneler izleyicilerin karşısındaydı. Gülsüm'ün hırsız olduğunu söyleyen Zeynep Reyhan'ı şoke etmişti. Diğer yandan da Kemal ve Narin'in restoranda karşılaşması sonrasında yakınlıkları yeniden ekranlara taşınacak. Günlerdir Reyhan hamile mi? sorusunun yanısıra Kemal ve Narin'in hayatında neler değişecek? Yemin 186. bölüm özeti haberimizde.
 

Yemin 186. bölüm özeti

Yemin dizisinde bugün Reyhan Zeynep’ten duyduklarından sonra çok şaşırır. Emir ise karının moralini düzeltmek ister. Zeynep’in her şeyi söylemesinden sonra Reyhan büyük bir şok yaşar. Verdiği zor kararın altında ezilen Reyhan her şeyi düzeltmenin bir yolunu bulabilecek mi? Öte yandan karısını bu zor zamanda mutlu etmek isteyen Emir büyük bir sürprizle Reyhan’ın karşısına çıkar. Narin, Erhan’ın gerçek yüzünü gördükten sonra çıkmaza girer. Erhan, artık daha da tehlikeli olacağa benzer. Öte yandan ise Kemal kendinden beklenmeyecek bir adım atar.

nuray huseynova

yemin aynur nuray huseynova

 Yemin 186. bölüm fragmanı

Yemin 186. bölüm izle

Yemin 186. bölüm özeti
 

Yemin 186. bölüm fragmanı izle

Yemin 186. bölüm izle

Yemin 186. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 186. bölüm izle

Yemin 186. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 186. bölüm izle

Yemin 186. bölüm fragmanı

Yemin 186. bölüm izle

Yemin 186. bölüm fragmanı ve özeti

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?