Yemin 212. bölüm izle

Birbirinden ilgi çekici hikayesiyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Yemin'de sular durulmuyor. Cavidan gelini Reyhan ve oğlu Emir için planlarını sürdürür. Diğer yandan da kendisinin başında Cemre belası yeniden başlayacaktır. Yemin 212. bölüm full, tek parça ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 23.03.2020, 14:40 24.03.2020, 14:21

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi Yemin'de yepyeni hafta büyük bir heyecanla geldi. Reyhan ve Emir'in evliliklerindeki yeni mutluluğun devam edebilmesi tüm izleyicilerin dileği. Diğer taraftan da Kemal ve Narin'in evliliklerinde yeni gelişmeler de bekleniyor. Onlar da evliliklerini kurtarmak adına her şeyi yapacak. Yemin 212. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Yemin 212. bölüm tek parça izle

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile prime time dizilerine de kafa tutan Yemin'i her gün binlerce kişi seyrediyor. İzleyemeyenler, kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler ise internette araştırmalarda bulunuyor. Yemin'in yayınlanan tüm bölümlerini Kanal 7, izle7 ve Youtube kanallarından tek parça halinde izleyebilirsiniz. Diziseti'ne göre ise Cemre ise Cavidan’ın başına bela olmaya, Cavidan’a küçük küçük oyunlar oynamaya devam edecek. Cavidan’ın annesinin ölümüne neden olduğunu bilen Cemre ise Cavidan’ın canını bir anda olmak yerine onu böyle korkutarak Cavidan’a hayatı dar etmeye devam edecek; tabi Cavidan kendisine bu oyunları oynayanın Cemre olduğunun farkına da varacak.


Yemin 212. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 212. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON


 

​​​​​​​yemin 3. sezon


 

Yemin 212. bölüm fragmanı

Yemin 212. bölüm özeti

Yemin 212. bölüm izle


Özge Yağız (Reyhan) Yemin'den ayrılacak mı? Emanet oyuncu kadrosunda var mı?

Yemin 204. bölüm fragmanı

Yemin 204. bölüm özeti

Yemin 204. bölüm izle
 


Yemin 204. bölüm özeti ve fragmanı izle - 10 Mart Salı

Yemin 204. bölüm özeti ve fragmanı izle - 10 Mart Salı

Yemin 204. bölüm full, tek parça ve Youtube izle 

yemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?