Yemin 215. bölüm özeti ve fragmanı - 27 Mart Cuma

Aşkları için daha fazla mücadele etmesi gereken Emir ve Reyhan'ın hikayesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Bilindiği gibi Emir, Reyhan ve Gülsüm'ün kardeş olmadığını öğrendi. Peki Emir ne yapacak? Bu sırrı ne kadar tutabilecek? Peki yeni bölümde neler olacak? Yemin 215. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 26.03.2020, 14:37 27.03.2020, 15:01

Kanal 7'de hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile en çok izlenen diziler arasında yer almayı sürdüren Yemin'de yeni gelişmeler yaşanıyor. konakta yine sular durulmuyor. Hatta Kemal'in evinde de. Dizi başladığı günden bu yana belki de Reyhan ve Emir'in ayrıldıkları dönem haricinde ilk defa bu kadar heyecanlı bir seyir alacak. Yemin 215. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Gülsüm itiraf etti! Cavidan ne yapacak?
Yemin'in yayınlanan 214. bölüm fragmanında Gülsüm ile konuşan Emir bir şok daha yaşadı. Gülsüm, kendisini Cavidan'ın tuttuğunu itiraf etti. Bundan sonra Cavidan'ın yapacakları da merak konusu. Youtube'da intihar edecek gibi söylentiler mevcut ancak bu durum mümkün olmayabilir. Çünkü Cavidan en kötü anlardan bile çıkmayı başardı dizide. Öteki yandan Oya, ağabeyi Kemal ve yengesi Narin'in Masal için verdiği mücadeleye adeta bir bomba bıraktı. Bu gelişmeden sonra Kemal ve Oya arasında da küslükler yaşanabilir.

Özge Yağız (Reyhan) Yemin'den ayrılacak mı? Emanet oyuncu kadrosunda var mı?
yemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?