Yemin 320. bölüm özeti ve fragmanı | Yeni bölümde neler olacak? 14 Mart Pazar

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile adından söz ettirmeyi sürdüren Yemin'de bir hafta daha sona eriyor. Emir ve Feride'nin yanısıra Kemal ve Narin'in de hayatlarında yaşanacak değişiklikler sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, yarın neler olacak? Yemin 320. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 13.03.2021, 19:00 14.03.2021, 18:12 Burak ZİHNİ

Baş rollerini Gökberk Demirci ve Cansu Tuman'ın oynadığı, Can Verel ile Yağmur Shahbazova'nın da renk kattığı Yemin'de bir haftanın daha sonuna gelindi. Tarhun ailesinin iki konağında yaşanan gelişmeler pek iç açıcı değildir. Bu sebeple de izleyiciler her şeyi üzüntü ile takip ediyor. Ancak yine de umutlar tamamen kaybedilmiş değil. Özellikle Emir ve Feride cephesinde. Aşklarını yaşayacakları günler şimdiden iple çekiliyor. Peki yarın neler olacak? Yemin 320. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 320. bölüm özeti

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Caviden geçirdiği kazanın ardından hafızasının kaybetmiştir. Geçmişe dair hatırladığı tek şey Emir'in kaybolduğu ve onun da oğlunu aradığı andır. Emir her ne kadar annesini affetmese de ona karşı muhasebesini yapar. Zaman zaman da ağlar. Feirde ise Emir'i oğlundan sonra annesine de yeniden bağlamak üzere çabalar. Kemal eski eşinden kendi çocuğu olduğunu öğrendiği Masal'a daha da sıkı bağlanır ancak Narin'in şüphelendiği konular vardır. Ayrıca test sonucu da Masal ve Kemal'in baba kız olmadığı yönündedir. Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 320. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 14 Mart 2021 Pazar günü yayınlanacak olan 320. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?