Yemin 321. bölüm | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle - 20 Mart Cumartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Yemin'de yeni bir hafta daha başlıyor. Feride ve Emir'in yeniden toparlamaya çalıştıkları birlikteliklerinde mücadelelerinin ortasına bomba gibi düşen Ümit gerçeğinden nasıl sıyrılacakları merak konusudur. Diğer tarafta da Kemal ve Narin zor bir sınavdan geçiyor. Bugün yaşanacaklar da ilgiyle takip edilecek. Yemin 321. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 20.03.2021, 08:11 21.03.2021, 08:19 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin yayınlanmaya başladığı günden bu yana izleyicilerin severek takip ettiği Yemin'de bugün yepyeni bir hafta daha ekranlara geliyor. Baş rollerini Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Can Verel ve Yağmur Shahbazova'nın üstlendiği yapımda bugün yaşanacaklar da herkesi yine televizyon karşısına kilitleyecek. Tarhun ailesinin konaklarında cereyan eden tüm olaylar yeni bir krizi daha tetikler. İki evde de bir anda huzuru bozacak gelişmeler vardır. Feride'nin gelen teyzesi, Masal'ın babası ve Kumru'nun bitmek bilmeyen oyunları diziyi daha da heyecanlı hale getiriyor. Bugün yaşanacaklar da ilgiyle takip edilecek. Yemin 321. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Yemin 321. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam Ümit her geçen an Feride'ye daha da yakın bir tavır gösterir. İlk etapta evlenmekte gözü olmadığını söylese de Feride'nin güzelliğinden etkilenir. Ardından da evlenme teklifinda bulunur. Bu durum Emir'i sinirden çılgına çevirir. Sevdiği kadını kaybetmekten korkar. Emine ise Ümit ile evlenmesi için Feride'yi karşısına alıp onla konuşur. Ancak Feride'nin bu yönde bir kararı yoktur. Kemal, Masal'ın babasını yumruklar Masal ise kardeş ister. Hepsi ve daha fazlası yeni bölümde.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 321. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 316. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 315. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 322. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 322. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 321. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 322. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?