Yemin 329. bölüm izle | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle - 17 Nisan Cumartesi

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Yemin'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Emir ve Feride'nin kopan ilişkilerinde artık evlilik engeli de var. Bundan sonra yaşanacaklar merak konusu. Diğer yandan Kemal de tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yemin 329. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Siz de diziye dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 17.04.2021, 18:02 17.04.2021, 18:17 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın imzasını taşıyan ve her hafta sonu ekranlardaki yerini alan Yemin'de yeni bir gün daha Kanal 7'de seyircilerin karşısına çıkıyor. Son bölümde yaşanan gelişmeler izleyicileri çok üzmüştü. Emir ve Kemal'in başına gelenler hüzünle karşılanmıştı. Feride ile Ümit'in evlenmesine engel olamayan Emir'in bundan sonraki hamlesi merak konusu oldu. Diğer yandan Kemal hapse girdi. Peki aklanabilecek mi? Yemin 329. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Siz de diziye dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Yemin 329. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam Feride ile evlenen Ümit gerçek yüzünü göstermiştir. Bugüne kadar sakladıkları ve yaşadığı problemlerin açığa çıkması her şeyin bozulabileceği anlamına geliyor. Bu sebeple de herhangi bir olasılığa izin vermek istemiyor. Ancak Emir kararlı. Feirde evlense de onu Ümit'ten koparmanın yolunu arıyor. Kendisine gelip evlenmelerine izin vermemesi gerektiğini söyleyenkadınla yeniden bir araya gelebilir. İlyas'a attığı yumruk sonrası Masal'a kavuşan Kemal büyük şok yaşar. İlyas'ı öldürdüğü iddiasıyla mahkemeye çıkar ve tutuklanır. Onu kurtarmak yine Narin'e düşecektir. Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 328. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 328. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 330. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 330. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 329. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 330. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?