Yemin 333. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 1 Mayıs Cumartesi

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de bu akşam bir hafta daha sona erdi. Feride ve Emir'in arasına giren Umut kabusunun ortadan kalkması adına yapılan çalışmaların ne sonuç vereceği merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Gözler artık bir sonraki haftada... Yemin 333. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 25.04.2021, 18:23 01.05.2021, 17:59 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Yemin'de haftanın ilk bölümü sona erdi. Adını yurt dışına da duyuran ve elde ettiği reyting sonuçlarıyla her geçen gün daha da fazla izlenen yapımda buakşam yine dopdolu vakit geçirildi. Yaşananlar her ne kadar üzücü olsa da herkes umudunu taze tutmak ve mutlu günlerin geleceğine inanarak bir sonraki haftayı bekliyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Yemin 333. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 333. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam Emir, Feride'yi kurtarabilmek adına kararlı yürüyüşünü sürdürür. Engelleri tanımaksızın her şeye hazırdır. Tek derdi ve amacı Feride'yi Ümit'in elinden çekip almaktır. Ancak bu yol oldukça meşakkatli ve bela doludur. Ümit ise kendisini ihbar eden karısına cehennemi yaşatmakta kararlıdır. Onu sürekli hor görür. Psikolojik sorunlarının ortaya çıkmasından da endişe duyar. Kardeşi ise Emir'in kendisine sorduğu soruya bozulur. Emir ile görüşmek istemez. Fakat Emir gerçeği öğrenebilmek adına sonuna kadar savaşacaktır. Hikmet, Songül'ün çevirdiği oyunları tek tek öğrenebilmek adına adamlarına talimat verdi. Bundan sonra Songül'e de konakta gün yüzü yok. Kemal, Narin'i mutlu etmeyi sürdürüyor. Ona son olarak bir de araba aldı. Hepsi ve daha fazlası Yemin'in yeni bölümünde.yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 333. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 1 Mayıs 2021 Cumartesi günü yayınlanacak olan 333. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?