Yemin 74. bölüm izle! Yemin 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'nin günlük dizisi Yemin 74. bölümü ile 12 Eylül Perşembe günü ekranlardaki yerini alacak. Dizinin izleyicileri 74. bölümü tek parça, full ve HD olarak izlemek istiyor. İşte detaylar...

Medya 11.09.2019, 14:08 12.09.2019, 13:56 Burak ZİHNİ
Yemin 74. bölüm izle! Yemin 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yeni sezona başiadığı günden bu yana Emir ve Reyhan arasındaki olaylı anlara tanık ettiğimiz Yemn'de heyecan giderk artıyor. İzleyicilerinin merakla bir sonraki günü beklediği başarılı diziye dair tüm detaylar her an öğrenilmek isteniyor. Kanal 7'nin en başarılı dizisi olarak gösterilen ve yapımcılığını Karamel Yapım'ın üstlendiği Yemin'in 74. bölümü de dopdolu. Siz değerli okuycularımız için hazırladığımız haberimizde bilgileri bulabilirsiniz.
 


Yemin 74. bölüm izle

Kanal 7'nin akşam kuşağında hem tekrar hem de yeni bölümü ile yayınladığı Yemin'in konusu seyredenleri her defasında daha fazla çekiyor. Gün geçtikçe kitlesini artıran diziyi Kanal 7'nin internet sitesi, Youtube kanalı ve izle7.com üzerinden tek parça izleyebilirsiniz. Emir ve Reyhan'ın aşk dolu hikayelerini sakın kaçırmayın.

 

Yemin 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 75. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 74. bölüm biter bitmez Kanal 7 Youtube kanalında yer alacak. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız.
 

Pazartesi akşamı yayınlanan 2. sezon ilk bölümü ile ekranalra gelen Yemin dizisinde heyecan bir kez daha doruktaydı. Emir'in yaşayıp yaşamadığı konusunda izleyicilerin büyük tereddütü vardı. Milyonlara ulaşan ve yurt dışına taşan popülaritesiyle karşımıza çıkan dizinin şimdiden yarın yayınlanacak bölümünde neler olacağı merak konusu haline geldi. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 74. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda.
 

Yemin 74. bölüm özeti

Emir’i suçlayıp ona tokat atan Reyhan, attığı tokat için pişmanlık duymaya başlar. Bu süreçte ise haksızlığa uğrayan Emir’in hayatı tehlikeye girer. Narin ile alelacele yaptığı evlilik sebebiyle kızı Masal'ı karşısına alan Kemal, o'nun tarafından suçlanmak ve gizlediği sırrın ağırlığı gerçeğinin altında ezilir. Masal'ın bir anda ortadan kaybolması ise Kemal'i iyice yıkar.
 


Yemin 74. bölüm fragmanı yayınlandı!
YEMİN 74. bölüm İZLE

YEMİN 74. bölüm ÖZETİ


yemin emir ölecek mi? 74. bölüm izle

yemin emir ölecek mi? 74. bölüm özetiyemin 2. sezon ne zaman başlayacak

yemin 70. bölüm izle

yemin 70. bölüm özet

yemin 74. bölüm fragman ve özeti

yemin 74. bölüm izleyemin 74. bölüm izle

yemin 74. bölüm özeti ve fragmanı

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

özge yağız

yemin emir

yemin 74. bölüm izle

yemin 74. bölüm özet ve fragmanı

yemin son bölüm izle

yemin son bölüm özet


yemin izle

yemin fragman

yemin 74. bölüm fragmanı ve özeti

yemin 74. bölüm izle

yemin 61. bölüm

yemin 61. bölüm fragman

yemin fragman

yemin fragman

yemin 74. bölüm fragmanı izle

yemin 74. bölüm izle

yemin izle

yemin özet

yemin izle

Yemin 57. bölüm izle

Yemin 55. böüm fragmanı

yemin 74. bölüm izle

YEMİN 74. bölüm FRAGMANI

YEMİN 74. bölüm İZLE

yemin 74. bölüm izle

yemin 74. bölüm fragmanı izle

yemin 74. bölüm izleyemin 74. bölüm izle

yemin saat kaçta başlayacaj

yemin 74. bölüm izle
 

YEMİNLİ BİR AŞKIN SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜ

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?