Yemin 75. bölüm izle! Yemin 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Medya 12.09.2019, 13:43 14.09.2019, 08:17 Burak ZİHNİ
Yemin 75. bölüm izle! Yemin 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yeni sezona başiadığı günden bu yana Emir ve Reyhan arasındaki olaylı anlara tanık ettiğimiz Yemn'de heyecan giderk artıyor. İzleyicilerinin merakla bir sonraki günü beklediği başarılı diziye dair tüm detaylar her an öğrenilmek isteniyor. Kanal 7'nin en başarılı dizisi olarak gösterilen ve yapımcılığını Karamel Yapım'ın üstlendiği Yemin'in 75. bölümü de dopdolu. Siz değerli okuycularımız için hazırladığımız haberimizde bilgileri bulabilirsiniz.
 


Yemin 75. bölüm izle

Kanal 7'nin akşam kuşağında hem tekrar hem de yeni bölümü ile yayınladığı Yemin'in konusu seyredenleri her defasında daha fazla çekiyor. Gün geçtikçe kitlesini artıran diziyi Kanal 7'nin internet sitesi, Youtube kanalı ve izle7.com üzerinden tek parça izleyebilirsiniz. Emir ve Reyhan'ın aşk dolu hikayelerini sakın kaçırmayın.
 

Yemin 76. bölüm fragmanı izle 

Yemin 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 76. bölüm fragmanı yayınlandı. 75. bölüm biter bitmez Kanal 7 Youtube kanalında yer alacak. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız.
 

Pazartesi akşamı yayınlanan 2. sezon ilk bölümü ile ekranalra gelen Yemin dizisinde heyecan bir kez daha doruktaydı. Emir'in yaşayıp yaşamadığı konusunda izleyicilerin büyük tereddütü vardı. Milyonlara ulaşan ve yurt dışına taşan popülaritesiyle karşımıza çıkan dizinin şimdiden yarın yayınlanacak bölümünde neler olacağı merak konusu haline geldi. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 75. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda.
 

Yemin 75. bölüm özeti

Emir Reyhan'a söylediklerinden dolayı pişmandır. Geçirdiği kaza sonrası hayatta kalıp kalmayacağı merak konusu olur. Cavidan kendisine getirilen yardım kumanyalarını görünce beyninden vurulmuşa döner. Reyhan Emir'in başında nöbet tutar. Nabzının durmaya yaklaşması sonrasında gözyaşı döker. 
 


Yemin 75. bölüm fragmanı yayınlandı!


YEMİN 75. bölüm İZLE

YEMİN 75. bölüm ÖZETİ


yemin emir ölecek mi? 75. bölüm izle

yemin emir ölecek mi? 75. bölüm özetiyemin 2. sezon ne zaman başlayacak

yemin 70. bölüm izle

yemin 70. bölüm özet

yemin 75. bölüm fragman ve özeti

yemin 75. bölüm izleyemin 75. bölüm izle

yemin 75. bölüm özeti ve fragmanı

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

özge yağız

yemin emir

yemin 75. bölüm izle

yemin 75. bölüm özet ve fragmanı

yemin son bölüm izle

yemin son bölüm özet

yemin izle

yemin fragman

yemin 75. bölüm fragmanı ve özeti

yemin 75. bölüm izle

yemin 61. bölüm

yemin 61. bölüm fragman

yemin fragman

yemin fragman

yemin 75. bölüm fragmanı izle

yemin 75. bölüm izle

yemin izle

yemin özet

yemin izle

Yemin 57. bölüm izle

Yemin 55. böüm fragmanı

yemin 75. bölüm izle

YEMİN 75. bölüm FRAGMANI

YEMİN 75. bölüm İZLE

yemin 75. bölüm izle

yemin 75. bölüm fragmanı izle

yemin 75. bölüm izleyemin 75. bölüm izle

yemin saat kaçta başlayacaj

yemin 75. bölüm izle
 

YEMİNLİ BİR AŞKIN SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜ

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?