Yemin 81. bölüm izle! Yemin 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'de yayınlanan Yemin 81. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleniyor. Emir ve Reyhan'ın aşk hikayelerinde neler yaşanacak? Yemin 81. bölüm izle seçenekleri ve 82. bölüm fragmanı ile haberimizde yer alıyor.

Medya 20.09.2019, 17:37 23.09.2019, 07:39 Gazete Damga

Yeni sezona başiadığı günden bu yana Emir ve Reyhan arasındaki olaylı anlara tanık ettiğimiz Yemn'de heyecan giderk artıyor. İzleyicilerinin merakla bir sonraki günü beklediği başarılı diziye dair tüm detaylar her an öğrenilmek isteniyor. Kanal 7'nin en başarılı dizisi olarak gösterilen ve yapımcılığını Karamel Yapım'ın üstlendiği Yemin'in 81. bölümü de dopdolu. Siz değerli okuycularımız için hazırladığımız haberimizde bilgileri bulabilirsiniz.
 


Yemin 81. bölüm izle

Kanal 7'nin akşam kuşağında hem tekrar hem de yeni bölümü ile yayınladığı Yemin'in konusu seyredenleri her defasında daha fazla çekiyor. Gün geçtikçe kitlesini artıran diziyi Kanal 7'nin internet sitesi, Youtube kanalı ve izle7.com üzerinden tek parça izleyebilirsiniz. Emir ve Reyhan'ın aşk dolu hikayelerini sakın kaçırmayın.

 

Yemin 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 82. bölüm fragmanı yayınlandı. 81. bölüm biter bitmez Kanal 7 Youtube kanalında yer alacak. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız.
 

Pazartesi akşamı yayınlanan 2. sezon ilk bölümü ile ekranalra gelen Yemin dizisinde heyecan bir kez daha doruktaydı. Emir'in yaşayıp yaşamadığı konusunda izleyicilerin büyük tereddütü vardı. Milyonlara ulaşan ve yurt dışına taşan popülaritesiyle karşımıza çıkan dizinin şimdiden yarın yayınlanacak bölümünde neler olacağı merak konusu haline geldi. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 81. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda.
 

Yemin 81. bölüm özeti

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin’de bugün Cemre’nin planı tutar ve Reyhan herkesin gözünde haksız duruma düşer. Cemre amacına ulaşır ve Reyhan’ı tüm ev halkının gözünde haksız duruma düşürür. Reyhan, tüm bu olanlara nasıl tepki verecek? Öte taraftan Kemal ve Narin eve gelen müfettişi iyi bir aile olduklarını ikna etmeye çalışır. Bu esnada Kemal, Narin’in bir şeyler çevirdiğini fark eder ve karşılaşacağı bilgi onu da şok eder. Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında…


Yemin 81. bölüm fragmanı yayınlandı! 


yemin 81. bölüm özeti

yemin 81. bölüm izle


YEMİN 81. bölüm İZLE

YEMİN 81. bölüm ÖZETİ


yemin emir ölecek mi? 81. bölüm izle

yemin emir ölecek mi? 81. bölüm özetiyemin 2. sezon ne zaman başlayacak

yemin 70. bölüm izle

yemin 70. bölüm özet

yemin 81. bölüm fragman ve özeti

yemin 81. bölüm izleyemin 81. bölüm izle

yemin 81. bölüm özeti ve fragmanı

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

özge yağız

yemin emir


yemin 81. bölüm izle

yemin 81. bölüm özet ve fragmanı

yemin son bölüm izle

yemin son bölüm özet

yemin izle

yemin fragman

yemin 81. bölüm fragmanı ve özeti

yemin 81. bölüm izle

yemin 61. bölüm

yemin 61. bölüm fragman

yemin fragman

yemin fragman

yemin 81. bölüm fragmanı izle

yemin 81. bölüm izle

yemin izle

yemin özet

yemin izle

Yemin 57. bölüm izle

Yemin 55. böüm fragmanı

yemin 81. bölüm izle

YEMİN 81. bölüm FRAGMANI

YEMİN 81. bölüm İZLE

yemin 81. bölüm izle

yemin 81. bölüm fragmanı izle

yemin 81. bölüm izleyemin 81. bölüm izle

yemin saat kaçta başlayacaj

yemin 81. bölüm izle
 

YEMİNLİ BİR AŞKIN SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜ

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

 

Yemin Narin Kimdir?

Yemin dizisinde Narin Reyhan’ın ev ve kader arkadaşıdır. Azerbeycan’dan canını zor kurtaran Narin Türkiye’ye kaçak yollar ile gelmiştir. Bir restoran da kaçak işçi olarak çalışan Nariz uzun süre maaşını alamayınca patronun elinden maaşını zorla alır; ama patronu Narin’i hırsızlıkla suçlar. O anda restoran da yemek yiyen Kemal ise Narin’i yakalar ve polise teslim eder; ama gerçekler karakolda ortaya çıkar. Kemal yaptığında pişmanlık duyar. Narin ise Kemal’den kendisi ile evlenmesini ve sınır dışı edilmesini engel olmasını ister. Kemal ise kızı Masal’ın velayetini alabilmek için birisi ile evlenmek zorundadır. Sonunda Kemal ve Narin evlenecek ve ikisi içinde güzel bir yola girecektir.  Öfkeli ve güzel bir kız olan Narin Reyhan’a zor günlerinde destek olmak için elinden geleni yapacaktır.

Yagmur Shahbazova Kimdir?

Yagmur Shahbazova 13 Şubat 1987 de Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur ve şuanda 32 yaşındadır. Kanal 7’nin Türkiye’ye getirdiği Yagmur Shahbazova Türkiye’yi çok sevmiştir.
Azerbeycan’ın çok sevilen ve tanınan oyuncu ve modellerinden biri olan Yağmur Shahbazova Azerbeycan’da Vicdan Hakkı dizisi ile tanınmış ev üç sezon boyunca Vicdan Hakkı dizisi izleyicinin beğenisi kazanmıştır. Güzelliği ile baş döndüren Yağmur Shahbazova tam bir sosyal medya fenomeni.  Sosyal medyada milyonlarca hayranı olan Yağmur Shahbazova Yemin dizisinden sonra Türkiye’de de sevilen bir isim olacak gibi. Annesi de bir tiyatro oyuncusu olan Yağmur Shahbazov ilk olarak reklamlarda yer alan ünlü tanınmaya başlamıştır.

Yagmur Shahbazova İstanbul’a geldikten sonra Türk insanını çok cana yakın bulmuş ve hiç bir zaman yabancı memlekette gibi kendini kötü hissetmemiş. Yagmur Shahbazova Yemin ekibinin çok sıcak olduğunu düşünüyor ve kendisini el üstünde tutan Karamel Yapıma şükranlarını bildiriyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});