Yemin 95. bölüm özeti ve fragmanı | Yeni bölümde neler olacak?

Kanal 7'nin popüler dizisi Yemin'in 95. bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Detaylarını hazırladığımız haberde Emir, Reyhan, konak halkı ve Kemal ile Narin'in yaşayacağını okuyabilirsiniz. İşte Yemin 95. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde.

Medya 10.10.2019, 12:32 11.10.2019, 21:05 Burak ZİHNİ

Emir ve Reyhan ikinci sezon başlangıcından itibaren sımsıkı sarıldıkları aşklarının arkasında durmaya ve mücadele vermeye devam ediyor. Birbirinden zorlu engelleri ve özellikle annesi Cavidan'ın hain planlarını aşmayı başaran çift, son olayın ardından yine birl arada verme sınavında. Cemre ile işbirliği içerisinde olan Cavidan'ın planını Kemal suya düşürür. Ağabeyinin tutuksuz yargılanmasını sağlayan Kemal, Narin ile de savaş vermektedir.
 


Yemin 95. bölüm özeti

Hafta içi her gün yayınlanan Yemin'de Emir ve Reyhan aşkları için bu sezon daha da fazla mücadele verecek. Özellikle Cemre ve Cavidan'ın son yaptıklarında büyük bir sınavda olan iki aşık, mutluluğa kavuşabilmek için engelleri aşmak zorunda.


 

Yemin 95. bölüm fragmanı

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Yemin'in 95. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacağı konusundaki tüm detayları tanıtım videosundan izleyebilirsiniz.Yemin 96. bölüm izle

Yemin 96. bölüm özeti

Yemin 96. bölüm fragmanı


Yemin 95. bölüm özeti

Yemin 95. bölüm izle

Yemin 95. bölüm fragmanı
 


Yemin 95. bölüm İZLE

Yemin 95. bölüm FRAGMANI

Yemin 95. bölüm özeti

yemin 93. bölüm fragmanı

yemin 93. bölüm izle

yemin 93. bölüm özeti
 

Yemin 93. bölüm izle

Yemin 93. bölüm özeti

Yemin 93. bölüm fragmanıYemin reyhan öldü mü

Yemin 93. bölüm fragmanı

Yemin 93. bölüm izle

Yemin 93. bölüm özeti

reyhan emir yemin kanal 7

yemin reyhan hamile mi

yemin 91. bölüm izle

yemin 91. bölüm özeti

yemin 91. bölüm fragmanı

reyhan

yemin 91. bölüm fragmanı

yemin 91. bölüm izle

yemin 91. bölüm özeti vefragmanıYemin 91. bölüm özeti

Yemin 91. bölüm izle

Yemin 91. bölüm izle

Yemin 91. bölüm özeti ve fragmanıcemre emir reyhan yemin dizisi

yemin 91. bölüm özeti ve fragmanı

yemin 91. bölüm izle

yemin 91. bölüm özeti

yemin 91. bölüm izleYEMİN 91. bölüm İZLE

YEMİN 91. bölüm ÖZETİ


yemin emir ölecek mi? 91. bölüm izle

yemin emir ölecek mi? 91. bölüm özetiyemin 2. sezon ne zaman başlayacak

yemin 70. bölüm izle

yemin 70. bölüm özet

yemin 91. bölüm fragman ve özeti

yemin 91. bölüm izleyemin 91. bölüm izle

yemin 91. bölüm özeti ve fragmanı

yemin 91. bölüm izle

yemin 91. bölüm özet ve fragmanı

yemin son bölüm izle

yemin son bölüm özet

yemin izle

yemin fragman

yemin 91. bölüm fragmanı ve özeti

yemin 91. bölüm izle

61. bölüm FRAGMANIyemin emir

yemin 61. bölüm

yemin 61. bölüm fragman


60. bölüm FRAGMANIyemin fragman

yemin fragman

yemin 91. bölüm fragmanı izle

yemin 91. bölüm izle

yemin izle

yemin özet

yemin izle

Yemin 57. bölüm izle

Yemin 55. böüm fragmanı

yemin 91. bölüm izle

YEMİN 91. bölüm FRAGMANI

YEMİN 91. bölüm İZLE

yemin 91. bölüm izle

yemin 91. bölüm fragmanı izle

yemin 91. bölüm izleyemin 91. bölüm izle

yemin saat kaçta başlayacaj

yemin 91. bölüm izle

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

özge yağız

YEMİNLİ BİR AŞKIN SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜ

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.  Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

yemin dizisi izle


Yemin'in konusu

Büyük sır ortaya çıkar, taşlar yerinden oynar ve artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz… Yüreğindeki ağır yükü, aşkıyla yer değiştiren Reyhan şimdi ne yapacak? Öfkesinin yerini aşka teslim eden Emir, öğrendiklerinden sonra sakin kalabilecek mi? Sevdalı iki genci daha büyük bir savaş beklerken, Cavidan yine karşılarındaki en büyük engel olacak. Yaşanan onca olaydan sonra Kemal kendini sıradan bir hayatın içinde bulur. Kızı ve işinden başka hiçbir şey düşünmeyen bir adama dönüşen Kemal’in bu rutin hayatı, yollarının kesiştiği Narin ile değişecek. Geçmişinden büyük bir sırla çıkıp gelen Narin, hiç ummadığı bir hayatın için düşecek. Gönlünü tamamen sevdaya kapamış Kemal kapısını çalan aşka direnebilecek mi?


tuğgül küçükoğlu kimdir

Künye:  
Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

yağmur akdağ kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

yağmur akdağ fotoğrafları

Yapım: Karamel Yapım
Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör

sıla türkoğlu fotoğrafları

sıla türkoğlu kimdir

Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi

Özge Yağız kimdir
Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakteriyle çok sevilen Özge Yağız, 22 yaşındaki güzel oyuncu Özge Yağız, Hasan Güngör menajerliğinde çalışamaktadır. Gündüz kuşağında en çok sevilen isimlerinden biri olan Yağız, geleceğin başrol kadını olarak gösteriliyor. Başkent İletişim Bilimleri Akedemesi mezunu olan ÖÖzge, oyunculuk derslerini tamamladıkdan sonra kendini ekranda buldu. Adını Sen Koy Zeliha'dan sonra Yemin Reyhan karakteriyle ekranlara gelecektir. Özge Yağız'ın sevgilisi olmadığı biliniyor. Henüz kimseyle yakalanmadı ve sessiz sedasız bir hayat sürmektedir. Şimdi ise Kanal 7 ekranlarında Yemin adlı dizide Reyhan karakterini canlandırmaktadır.


 

Yemin Narin Kimdir?

Yemin dizisinde Narin Reyhan’ın ev ve kader arkadaşıdır. Azerbeycan’dan canını zor kurtaran Narin Türkiye’ye kaçak yollar ile gelmiştir. Bir restoran da kaçak işçi olarak çalışan Nariz uzun süre maaşını alamayınca patronun elinden maaşını zorla alır; ama patronu Narin’i hırsızlıkla suçlar. O anda restoran da yemek yiyen Kemal ise Narin’i yakalar ve polise teslim eder; ama gerçekler karakolda ortaya çıkar. Kemal yaptığında pişmanlık duyar. Narin ise Kemal’den kendisi ile evlenmesini ve sınır dışı edilmesini engel olmasını ister. Kemal ise kızı Masal’ın velayetini alabilmek için birisi ile evlenmek zorundadır. Sonunda Kemal ve Narin evlenecek ve ikisi içinde güzel bir yola girecektir.  Öfkeli ve güzel bir kız olan Narin Reyhan’a zor günlerinde destek olmak için elinden geleni yapacaktır.

Yagmur Shahbazova Kimdir?

Yagmur Shahbazova 13 Şubat 1987 de Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur ve şuanda 32 yaşındadır. Kanal 7’nin Türkiye’ye getirdiği Yagmur Shahbazova Türkiye’yi çok sevmiştir.
Azerbeycan’ın çok sevilen ve tanınan oyuncu ve modellerinden biri olan Yağmur Shahbazova Azerbeycan’da Vicdan Hakkı dizisi ile tanınmış ev üç sezon boyunca Vicdan Hakkı dizisi izleyicinin beğenisi kazanmıştır. Güzelliği ile baş döndüren Yağmur Shahbazova tam bir sosyal medya fenomeni.  Sosyal medyada milyonlarca hayranı olan Yağmur Shahbazova Yemin dizisinden sonra Türkiye’de de sevilen bir isim olacak gibi. Annesi de bir tiyatro oyuncusu olan Yağmur Shahbazov ilk olarak reklamlarda yer alan ünlü tanınmaya başlamıştır.

Yagmur Shahbazova İstanbul’a geldikten sonra Türk insanını çok cana yakın bulmuş ve hiç bir zaman yabancı memlekette gibi kendini kötü hissetmemiş. Yagmur Shahbazova Yemin ekibinin çok sıcak olduğunu düşünüyor ve kendisini el üstünde tutan Karamel Yapıma şükranlarını bildiriyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?