Zahide Yetiş'le 16 Mart Pazartesi canlı izle! Ekrem İmamoğlu günün konuğu

SHOW TV'de sabah kuşağının vazgeçilmez programı Zahide Yetiş'le 16 Mart Pazartesi günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ağırlıyor. İmamoğlu'nun yapacağı her açıklama milyonlar tarafından merak ediliyor. Zahide Yetiş'le Ekrem İmamoğlu'nun da konuk olduğu 16 Mart Pazartesi izle seçeneği haberimizde.

Medya 16.03.2020, 06:45 16.03.2020, 07:04 Burak ZİHNİ
Zahide Yetiş'le 16 Mart Pazartesi canlı izle! Ekrem İmamoğlu günün konuğu

Sabah saatlerinde izleyicilerine verdiği bilgiler doğrultusunda bilgilendirici bir rol üstlenen, sağlıktan yaşama, spordan hobilere kadar pek çok dalda konuyu işleyen Zahide Yetiş'le haftanın ilk bölümüne bomba gibi başlıyor. Çünkü çok önemli bir konuk bugün programdaki yerini alacak. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk defa bir sabah programına konuk olacak. Zahide Yetiş'le 729. Bölümünde; Psikolog Esra Ezmeci, Prof. Dr. Caner Taslaman, Hukukçu, Yazar Cengiz Hortoğlu, eşi Serap Kunak ve kızları Sude Kunak ile birlikte Dr. Feridun Kunak konuk oldu. Bugünkü yayın da yine dopdolu. İşte Zahide Yetiş'le 16 Mart Pazartesi canlı izle seçenekleri ile karşınızdayız.
 


Global Medya duyurdu

Programın yapımcısı olan Global Medya dün yayınladığı bir görselle İmamoğlu'nun yayına katılacüaını duyurarak şu ifadeleri kullandı; "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk kez bir kadın kuşağı programına canlı yayında konuk oluyor... Dünyayı kasıp kavuran Coronavirüsüyle mücadeleye İstanbul ne kadar hazır? İstanbul diğer Dünya metropollerinden mücadelede ne kadar önde? İstanbul'un eylem planı ne? Virüsün yayılmasını engellemek için ne gibi önlemler alınıyor? Zahide Yetiş soruyor İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yanıtlıyor... Yarın 09.45' te."


Zahide Yetişle İzle 16 Mart Pazartesi

Show TV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş'le programını izlemek çok kolaydır. Birçok izleme seçeneği bulunan yayın için televizyonlarınızın yanısıra dijital platformlar, mobil uygulamalar ve Show TV internet sitesini kullanabilirsiniz. 16 Mart Pazartesi günü yayınlanan Zahide Yetiş'le programının yeni bölümü saat 09:45'te başlayacak.

esra ezmeci kimdir
 

Zahide Yetiş kimdir?

Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana'ya gittiğinde yeni evli imiş ve Zahide orada doğmuştur. "Allah'ın emir ve yasaklarına uyan" demekmiş Zahide'nin anlamı. Anne tarafı Yunanistan - Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir'de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji'de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu.
Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başladı. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yaptı.


TV8 'de "Kentlerin Dili" adlı programla Türkiye'yi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yaptı. Altı yıl boyunca Türkiye'nin ilk Teknoloji Programı olan 'İnternet TV' yi sundu, 'İnternet Dünyası' adlı bir gazete köşesi hazırladı.

İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri verdi.

TRT Kurumunda, İzmir ve Ankara televizyonlarında "Genç Gözüyle Tartışma" , "İnternet TV", "Türk Site", "Gün Başlıyor", "Şans Karesi" ve "İzlenimler" gibi kadın, eğitim, kültür, eğlence ve tartışma ve yarışma programlarının sunuculuğunu yaptı.

Kanal D'de yayınlanan tam üç sezon "Doktorum" Proğramını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu. Daha sonra ATV'de "Zahide'yle yetiş hayata" adlı programda sunuculuk yaptı.

Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris'te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme'de düğün yaptı.

Kitapları: Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor

i sunucuları/yorumcularıyla fark yaratan program her gün farklı konularla seyircilerin karşısına çıkıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?