Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte tarihi...

Yayınlandığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesi yaratan Zalim İstanbul 9. bölümü ile final yapmıştı. Dizinin ikinci sezonuna dair bilgiler merak ediliyor. Peki Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

Medya 12.07.2019, 13:47
Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte tarihi...

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay ve Ozan Dolunay gibi önemli ve tecrübeli oyuncuları barındıran Zalim İstanbul'un her bölüm ilgiyle izlenmiş ve bir sonraki hafta için merak içerisinde bırakmıştı. Sezonun son haftasıyla birlikte tatile giren dizinin yeni dönemdeki yayın bilgileri de merak edilerek araştırılıyor. İşte bazı bilgiler ve detaylar...
 


Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak?

Zalim İstanbul'un yeni sezon çekimleri Ağustos ayında başlayacak. Dizinin 2.sezon ilk bölümünün ise eylül ayının ikinci haftasında başlaması bekleniyor. 


Sezon finalinde ne olmuştu?

Seher ve Agah gördükleri manzarayla dehşetle bakarken Şeniz’in aklında sadece Cenk vardır. Cenk cevabından çok korktuğu soruyla yüzleşmek zorunda kalır.

Ceren’in hamile olması Yılmaz ailesinde büyük deprem yaratır. Şeniz’in Cemre’yi hayatlarından tamamen çıkarmaya yönelik planları işlemektedir. Cemre bebeğin Nedimden olmadığını düşünürken, hiç beklemediği yerden bir gol daha yiyecektir. 

Yaşananlar Cemre’yi Agah’ın gözünde bitirmeye yeterken Cemre’yi asıl acıtan tokat annesinden değil Cenk’ten gelir. Ceren’in nihayet beklediği sosyete düğünü gerçekleşmek üzereyken Seher tarafından bileti kesilen Cemre Nedim’e son kez veda etmeye gider.

Cenk ise ilk kez doğru bir hamleye atıldığı sırada Cemre, Nedim için delice bir karar verecektir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?