Zemheri 5. bölüm tek parça full izle! Zemheri 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla dizi dünyasını sallayan Zemheri 5. bölümü ile ekranlara geldi. Başarılı yapım yine milyonlarca kişi tarafından seyredildi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Zemheri 5. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca Zemheri 6. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor...

Medya 12.02.2020, 14:05 Burak ZİHNİ
Zemheri 5. bölüm tek parça full izle! Zemheri 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Zemheri'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Zemheri 5. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Zemheri 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.
 


Son bölümde neler yaşandı?

Faruk'un şirkete gelmesiyle zor anlar yaşayan Firuze, daha da büyük bir çıkmazın içine düştüğünün farkında bile değildir. Ertan'ın şüphelenmesiyle birlikte çember onun için gitgide daralırken, Ayaz'ın hayatındaki yeri ise gitgide artmaktadır. Faruk, çaldığı paranın bedelini tahmin ettiğinden daha ağır ödemek zorunda kalacaktır. Çünkü bu durum hiç beklemediği bir biçimde Aliye'yi de derinden etkiler. Berrak ise Ayaz'ın hayatındaki yerini sağlamlaştırmak adına kendince bir plan yapar. Ertan'ın şüpheleri adım adım birbirini tetikleyerek devam eder ve Firuze'yle tehlikeli bir oyunun içine girmeye karar verir. Ayaz'ın bütün çabasına rağmen Firuze, bu oyunun son hamlesi olarak kendisini hiç beklemediği bir yüzleşmenin içinde bulacaktır.


Show TV Zemheri 5. bölüm full tek parça HD izle

Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Zemheri 5. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Zemheri'nin 5. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Zemheri 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Zemheri'nin 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.
 


Zemheri oyuncuları ve karakterleri

Ayça Ayşin Turan - Firuze
Alperen Duymaz - Ayaz

Caner Cindoruk - Ertan
hazal Filiz Küçükköse - Berrak
Emir Çubukçu - Faruk
Nihal Koldaş - Safiye
Müfit Kayacan - Yaşar
Aleyna Özgeçen - Elvan
Lila Gürmen - İclal
Şebnem Dönmez - Mehveş
Zerrin Tekindor - Aliye


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?