Zuhal Topal'la Sofrada 11 Eylül Çarşamba | Neslihan Taşkal Kaya ve kaynanası Naciye Kaya kaç puan aldı

FOX TV'nin sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada bugün de iki iddialı yarışmacıya daha konuk oluyor. Neslihan Taşkal Kaya ve kaynanası Naciye Kaya haftayı birinci bitirebilmek adına mücadele verecek. Peki Neslihan Taşkal Kaya ve kaynanası Naciye Kaya kaç puan aldı? 11 Eylül Çarşamba puan tablosu haberimizde.

Medya 11.09.2019, 08:34
Zuhal Topal'la Sofrada 11 Eylül Çarşamba | Neslihan Taşkal Kaya ve kaynanası Naciye Kaya kaç puan aldı

Başarılı sunucu Zuhal Topal'ın sunduğu yemek programında 15 bin lira heyecanı devam ediyor. İlk iki günün ardından bugün sıra Kader ve Naciye Kaya gelin kaynanasına geldi. Birbirine bağlı gelin ve kayınvalidenin performansı merakla bekleniyor. Yapacakları yemekler ve alacakları puanlar da hafta için belirleyici olacak. Zuhal Topal'ın da katkıda bulunacağı puanın ardından neler yaşanacağı öğrenilmek isteniyor. Zuhal Topal'la Sofrada 10 Eylül Salı puan durumu haberimizde.
 


Zuhal Topal'la Sofrada 11 Eylül Çarşamba Puıan Durumu

Beş gelin ve kaynananın iddialı bir şekilde yarıştığı Zuhal Topal'la Sofrada programının bugünkü yarışmacıları Neslihan Hanım ve Meltem Hanım'ın puanları merakla öğrenilmek isteniyor. Puan durumu belli olduktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Neslihan Taşkal Kaya ve kaynanası Naciye Kaya kimdir

1.5 yıllık evli ve 27 yaşında. Tarsuslu. En büyük silahı tatlı dili. Hamarat bir ev hanımı. Naciye Hanım mutfağın ustası olduğunu ve kimseye şans tanımadıklarını dile getirdi.

zuhal topal'la sofrada büşra topçu ve gülcan yaylakirazı

zuhal topal'la sofrada Neslihan Taşkal Kaya ve kaynanası Naciye Kaya

zuhal topal'la sofrada serap ecer ve kaynanası melek ecer

zuhal topal'la sofrada yağmur urlu ve ümbül urlu

zuhal topal'la sofrada Neslihan Taşkal Kaya ve kaynanası Naciye Kaya


Neslihan Taşkal Kaya kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Neslihan Taşkal Kaya alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan Neslihan Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.

Neslihan Taşkal Kaya hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Neslihan Taşkal Kaya'ın yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Nesilhan Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?