Zuhal Topal'la Sofrada 14 Kasım Perşembe tek parça ve Youtube izle linki

FOX TV'nin en popüler yarışmalarından Zuhal Topal'la Sofrada 14 Kasım Perşemb haftanın dördüncü bölümü ile ekranlara gelecek. Saat 16:00'da başlayacak program binlerce kişi tarafından izlenmek isteniyor. Zuhal Topal'la Sofrada 14 Kasım Perşembe tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.

Medya 14.11.2019, 08:23 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 14 Kasım Perşembe tek parça ve Youtube izle linki

Hafta sonuna doğru ilerlediğimiz maratonda Zuhal Topal'la Sofrada programının dördüncü yarışmacısı bugün ter dökecek. Gelinler ve kaynanalar artık son puanlarını alacak ve verecek. Yarın ekranlara gelecek olan final bölümü öncesi kritik anlar izleyicileri ve yarışmacıları bekliyor. Zuhal Topal'ın renkli sunumuyla seyircilerin karşısına çıkan yarışmadaki heyecan yine nefes kesecek. Yarışmadaki keyifli anlara ortak olmak, gelin ve kaynanaların hazırladığı yemekleri öğrenip mutfaklarında yapmak ve tartışmaları kaçırmamak isteyenler yayını izlemek için araştırmalar yapıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 14 Kasım Perşembe tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.


 


Zuhal Topal'la Sofrada 14 Kasım Perşembe tek parça izle

Zuhal Topal'ın sunduğu yemek yarışması bugün de ekranlardaki yerini alacak. FOX TV'nin en çok üzerinde durduğu projelerden biri olan ve reytingleriyle de kanalı utandırmayan yapım, yayınlanan her bölümü ile tek parça izlenebiliyor. Bunun için ise iki yol var. Bunları sizlere aktaracağız.


Zuhal Topal'la Sofrada 14 Kasım Perşembe Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 14 Kasım Perşembe günkü bölümünü Youtube'dan tek parça izlenebiliyor. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyor. Yarışma televizyonda olduğu kadar sosyal medyada da  bir hayli popüler.
 

zuhal topal'la sofrada yasemin erdur

Zuhal Topal'la Sofrada Aslı Ekşi ve kaynanası kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Derya Özdemir ve kaynanası Emine kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Serap Uzer ve kaynanası Emine kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Kızılırmak ve kaynanası Nafiye kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada 14 Kasım Perşembe FOX Play izle

Programı izlemenin yollarından biri de FOX TV'nin izleme portalı olan FOX Play. Yeni oluşturulan platform, kanalda yayınlanan diziler, programlar, yarışmalar ve ana haber bültenlerine tek parça halinde ulaşabilirsiniz.


Yorumlar (3)
Özgül 8 ay önce
Zuhal hanım artık adaletli değilsiniz
Gönül 8 ay önce
Evet bence de adil değilsiniz kaynanalara hakaret olunca susuyorsunuz reyting için ama sürekli şaka yapan miksere laf söylenince kiziyorsunuz
Gönül 8 ay önce
Evet bence de adil değilsiniz kaynanalara hakaret olunca susuyorsunuz reyting için ama sürekli şaka yapan miksere laf söylenince kiziyorsunuz
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?