Zuhal Topal'la Sofrada 14 Ocak Salı | Neslin Arslan kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Zuhal Topal'la Sofrada ikinci gün heyecanıyla karşımızda. İkinci günde Neslihan Saykolu yarışacak ve kendisini finalde birinciliğe taşıyacak sonucu almaya çalışacak. Peki Neslin Arslan kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 14.01.2020, 08:12 14.01.2020, 19:57 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 14 Ocak Salı | Neslin Arslan kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Öğle sonrası kuşağında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal'la Sofrada bugün başlayan yeni hafta bölümleri ile herkesi ekran başına kilitledi. Kayınvalidelerin yorumları, gelinlerin yemeklerindeki eksiklikler ve birçok konu zaman zaman gerilimi yükseltti. Sert eleştirilerin yapıldığı yayında zaman zaman komik anlar da yaşandı. Bugün bilindiği üzere ikinci gün yarışması yarışacak. Yani Neslin Arslan. Neslihan Hanım marifetlerini sergileyecek ve bugünkü final için avantaj yakalamaya çalılşacak. Peki Neslin Arslan'ın menüsünde hangi yemekler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 14 Ocak 2020 puan durumu bu sayfada.Neslin Arslan kaç puan aldı? Puan Durumu

Bugün performansını sergileyecek olan Neslin Arslan Hanım'ın aldığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde olacak.

 

Nigar  3
Fadime  6
Yazgül  4
Canan  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   26


Dün neler oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada programının ilk bölümünde yarışan Neslihan Saykolu rakip kayınvalidelerin karşısına çıktı. Genelde ilk gün zordur ancak Neslihan Hanım büyük bir beceri ile altından kalkmayı başardı. Kayınvalidelerin oturduğu sofra için Terbiyeli sebze çorbası, Kayseri yağlaması, şehriye salatası, yoğurtlu ratatuy, keşkek, Belen tava, perde pilavı, yeşil zeytinli göbek salatası ve kaymaklı ekmek kadayıfı hazırlayan Saykolu günü 28 puanla tamamladı.
 

Zuhal Topal'la Sofrada Nesrin Arslan ve kaynanası Necmiye Arslan kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Kübra Erişken ve kaynanası Fadime Erişken kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Şafak Yağız ve kaynanası Yazgül Baylam kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Kübra Keskin ve kaynanası Canan Keskin kimdirZuhal Topal'la Sofrada Kübra Keskin ve kaynanası Canan Keskin kimdirNeslin Arslan hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Neslin Arslan'ın yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Neslin Arslan Hanım bakalım bugün neler yapacak

 

  • Etli Nohutlu Patatesli Yoğurt Çorbası
  • Lazanya Cepleri
  • Coleslaw Salatası
  • Kilis Tava
  • Meyhane Pilavı
  • Kebapçı Salatası
  • Taş Kadayıf

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?