Zuhal Topal'la Sofrada 14 Şubat Cuma | Begüm Selen Taşdelen kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Zuhal Topal'la Sofrada final günü heyecanıyla karşımızda. Son günde Begüm Selen Taşdelen yarışacak ve kendisini finalde birinciliğe taşıyacak sonucu almaya çalışacak. Peki Begüm Selen Taşdelen kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 14.02.2020, 08:54 14.02.2020, 10:54 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 14 Şubat Cuma | Begüm Selen Taşdelen kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Öğle sonrası kuşağında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal'la Sofrada bugün başlayan yeni hafta bölümleri ile herkesi ekran başına kilitledi. Kayınvalidelerin yorumları, gelinlerin yemeklerindeki eksiklikler ve birçok konu zaman zaman gerilimi yükseltti. Sert eleştirilerin yapıldığı yayında zaman zaman komik anlar da yaşandı. Bugün bilindiği üzere ilk gün yarışması yarışacak. Yani Begüm Selen Taşdelen. Çiçek Hanım marifetlerini sergileyecek ve bugünkü final için avantaj yakalamaya çalılşacak. Peki Begüm Selen Taşdelen'ın menüsünde hangi yemekler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal'la Sofrada 14 Şubat 2020 Cuma puan durumu bu sayfada.

 


Begüm Selen Taşdelen kaç puan aldı? Puan Durumu

Bugün performansını sergileyecek olan Begüm Selen Taşdelen Hanım'ın aldığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde olacak.Zuhal Topal'la Sofrada Begüm Selen Taşdelen ve kaynanası Gül Çalışkan kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Begüm Selen Taşdelen ve kaynanası Emine Gökyokuş kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Begüm Selen Taşdelen ve kaynanası Dilber Kaya kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Begüm Selen Taşdelen ve kaynanası Beyhan Tekin kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Begüm Selen Taşdelen ve kaynanası Rahime Taşdelen kimdir
 Begüm Selen Taşdelen hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Begüm Selen Taşdelen'nınyapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Begüm Selen Taşdelen Hanım bakalım bugün neler yapacak.


Yorumlar (1)
Mk 8 ay önce
Zuhal topal haksizlik ustune hakszlik yapıyor arkadaşalar
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?