Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Çarşamba | Kübra Erişken kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Zuhal Topal'la Sofrada üçüncü gün heyecanıyla karşımızda. Üçüncü günde Kübra Erişken yarışacak ve kendisini finalde birinciliğe taşıyacak sonucu almaya çalışacak. Peki Kübra Erişken kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 15.01.2020, 08:20 16.01.2020, 18:48
Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Çarşamba | Kübra Erişken kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Öğle sonrası kuşağında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal'la Sofrada bugün başlayan yeni hafta bölümleri ile herkesi ekran başına kilitledi. Kayınvalidelerin yorumları, gelinlerin yemeklerindeki eksiklikler ve birçok konu zaman zaman gerilimi yükseltti. Sert eleştirilerin yapıldığı yayında zaman zaman komik anlar da yaşandı. Bugün bilindiği üzere ikinci gün yarışması yarışacak. Yani Kübra Erişken. Neslihan Hanım marifetlerini sergileyecek ve bugünkü final için avantaj yakalamaya çalılşacak. Peki Kübra Erişken'ın menüsünde hangi yemekler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak 2020 puan durumu bu sayfada. Sizler de yorumlarınızı sayfanın alt kısmında yer alan mesaj alanından yazabilirsiniz.Kübra Erişken kaç puan aldı? Puan Durumu

Bugün performansını sergileyecek olan Kübra Erişken Hanım'ın aldığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde olacak.

 

Nigar  5
Necmiye  3
Yazgül  3
Canan  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM   18


Dün neler oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada programının ikinci bölümünde yarışan Neslin Arslan rakip kayınvalidelerin karşısına çıktı. İlk günün ardından rakibini geçmek ve final öncesinde kendisine avantaj sağlamak isteyen Neslin Hanım büyük bir beceri ile altından kalkmayı başardı. Kayınvalidelerin oturduğu sofra için Etli nohutlu patatesli yoğurt çorbası, lazanya cepleri, Coleslaw salatası, kilis tava, meyhane pilavı, kebapçı salatası ve taş kadayıf Arslan günü 26 puanla tamamladı.

Zuhal Topal'la Sofrada Nesrin Arslan ve kaynanası Necmiye Arslan kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Kübra Erişken ve kaynanası Fadime Erişken kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Şafak Yağız ve kaynanası Yazgül Baylam kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Kübra Keskin ve kaynanası Canan Keskin kimdirZuhal Topal'la Sofrada Kübra Keskin ve kaynanası Canan Keskin kimdirKübra Erişken hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Kübra Erişken'ın yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Kübra Erişken Hanım bakalım bugün neler yapacak.

 

  • Terbiyeli tavuk çorbası
  • Kıymalı Gözleme
  • Beşamel Soslu Karnıbahar
  • Yoğurtlu Göbek marul salatası
  • Köfteli avcı kebabı
  • Bulgur pilavı
  • Mevsim Salatası
  • Çikolatalı damat pastası

Yorumlar (1)
Nazan Şen 3 ay önce
Zuhal hanım kayınvalidelerin sürekli yemekleri karıştırmaları ve didiklemeleri çok yanlış çorbaları devamlı kaşıkla karıştırmaları çok yanlış siz uyarmıyorsunuz bunun için sizi eleştiriyoruz birde bir yemeğin tadı bir çatal almakla anlaşılmaz beş altı kaşık yada çatal almaları gerekir uyarmıyorsunuz
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?