Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Çarşamba tek parça ve Youtube izleme linki

Hafta finali ile yayınlanacak olan Zuhal Topal'la Sofrada yine ilgiyle takip edilecek. Yeni gelin ve kaynanalar performanslarıyla cuma günkü final için mücadeleye başlayacak. Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Çarşamba tek parça ve Youtube izleme linki haberimizde yer alıyor.

Medya 15.01.2020, 08:27 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Çarşamba tek parça ve Youtube izleme linki

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada yine binlerce kişiyi ekran başına kilitleyecek. Haftanın yarışmacıları açıklandıktan sonra büyük heyecan başladı. Gelin ve kaynanaların mücadelesi bugün de nefes kesecek. Yarışmadaki heyecana ortak olmak, gelin ve kaynanaların hazırladığı yemekleri öğrenip mutfaklarında yapmak ve tartışmaları kaçırmamak isteyenler yayını izlemek için araştırmalar yapıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Çarşamba tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.
 


Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Çarşamba tek parça izle

Zuhal Topal'ın sunduğu yemek yarışması bugün de ekranlardaki yerini alacak. FOX TV'nin en çok üzerinde durduğu projelerden biri olan ve reytingleriyle de kanalı utandırmayan yapım, yayınlanan her bölümü ile tek parça izlenebiliyor. Bunun için ise iki yol var. Bunları sizlere aktaracağız.


Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Çarşamba Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 15 Ocak Çarşamba günkü bölümünü Youtube'dan tek parça izlenebiliyor. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyor. Yarışma televizyonda olduğu kadar sosyal medyada da  bir hayli popüler.

Zuhal Topal'la Sofrada Nesrin Arslan ve kaynanası Necmiye Arslan kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Kübra Erişken ve kaynanası Fadime Erişken kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Şafak Yağız ve kaynanası Yazgül Baylam kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Kübra Keskin ve kaynanası Canan Keskin kimdirZuhal Topal'la Sofrada Kübra Keskin ve kaynanası Canan Keskin kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Çarşamba FOX Play izle

Programı izlemenin yollarından biri de FOX TV'nin izleme portalı olan FOX Play. Yeni oluşturulan platform, kanalda yayınlanan diziler, programlar, yarışmalar ve ana haber bültenlerine tek parça halinde ulaşabilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?