Zuhal Topal'la Sofrada 16 Ocak Perşembe | Şafak Yağaz kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Zuhal Topal'la Sofrada dördüncü gün heyecanıyla karşımızda. Dördüncü günde Şafak Yağaz yarışacak ve kendisini finalde birinciliğe taşıyacak sonucu almaya çalışacak. Peki Şafak Yağaz kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 16.01.2020, 06:53 17.01.2020, 08:55 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 16 Ocak Perşembe | Şafak Yağaz kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Öğle sonrası kuşağında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal'la Sofrada bugün başlayan yeni hafta bölümleri ile herkesi ekran başına kilitledi. Kayınvalidelerin yorumları, gelinlerin yemeklerindeki eksiklikler ve birçok konu zaman zaman gerilimi yükseltti. Sert eleştirilerin yapıldığı yayında zaman zaman komik anlar da yaşandı. Bugün bilindiği üzere dördüncü gün yarışması yarışacak. Yani Şafak Yağaz. Şafak Hanım marifetlerini sergileyecek ve bugünkü final için avantaj yakalamaya çalılşacak. Peki Şafak Yağaz'ın menüsünde hangi yemekler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 16 Ocak 2020 puan durumu bu sayfada. Sizler de yorumlarınızı sayfanın alt kısmında yer alan mesaj alanından yazabilirsiniz.Şafak Yağaz kaç puan aldı? Puan Durumu

Bugün performansını sergileyecek olan Şafak Yağaz Hanım'ın aldığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde olacak.

 

Nigar  6
Necmiye  4
Fadime  3
Canan  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   24


 


Dün neler oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada programının üçüncü bölümünde yarışan Kübra Erişken rakip kayınvalidelerin karşısına çıktı. Hafta ortasında başarılı olmak, rakiplerini geçmek ve final öncesinde kendisine avantaj sağlamak isteyen Kübra Hanım malesef sınıfta kaldı. Aldığı puanlarla haftayı birinci tamamlayamayacağı şimdiden belli oldu.. Kayınvalidelerin oturduğu sofra için terbiyeli tavuk çorbası, kıymalı gözleme, beşamel Soslu Karnıbahar, yoğurtlu göbek marul salatası, köfteli avcı kebabı, bulgur pilavı, mevsim salatası, çikolatalı damat pastası hazırlayan Erişken, günü 26 puanla tamamladı.

Zuhal Topal'la Sofrada Nesrin Arslan ve kaynanası Necmiye Arslan kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Şafak Yağaz ve kaynanası Fadime Erişken kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Şafak Yağız ve kaynanası Yazgül Baylam kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Kübra Keskin ve kaynanası Canan Keskin kimdirZuhal Topal'la Sofrada Kübra Keskin ve kaynanası Canan Keskin kimdirŞafak Yağaz hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Şafak Yağaz'ın yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Şafak Yağaz Hanım bakalım bugün neler yapacak.

Ispanak çorbası
Lor dolması
Tavuklu cheddarlı pide
Pancar mezesi
Soslu bonfile
Soğan çiçeği
Şehriyeli bulgur pilavı
Yeşillik salatası
Kadayıfl dolması


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?