Zuhal Topal'la Sofrada 19 Nisan Pazartesi puanları | Hülya Karaca Ataş kaç puan aldı?

Türkiye'nin en lezzetli yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası bugün ekranlarda izleyicilerin karşısına çıktı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı günde ilk bölüm yarışmacıları hünerlerini sergilemek üzere mutfağa girecek ve ardından sofrada puanlar verilecek. Cuma gününde ise birinci açıklanacak. Bugünün yarışmacısı Hülya Karaca Ataş oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 19 Nisan Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.

Medya 19.04.2021, 16:09 Burak ZİHNİ

FOX TV'de yayınlandığı bölümleriyle adından sıkça söz ettiren ve rekabetiyle herkesi televizyon karşısına kilitleyen Zuhal Topal'la Sofrada'da heyecan yeni haftada da sürüyor. Bİrbirinden iddialı yarışmacıların yanısıra Zuhal Topal'ın samimi ve renkli sunumuyla birleşen yayın, yapılan yemeklerle herkesi doyuma ulaştırıyor. Ev hanımları da menülerde yer alan yemekleri yapmak üzere birçok sorgulama gerçekleştiriyor. Bugünün yarışmacısı Hülya Karaca Ataş oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 19 Nisan Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.


Hülya Karaca Ataş'ın menüsü

Bugün yeni haftanın ilk yarışmacısı olara önce alışverişte ardından da mutfakta birincilik adına ter dökecek ... sofrada ise kayınvalidelere karşı zorlu bir sınav verecek. Ramazan ayında daha da fazla özen gösterilen sorfralara yardımcı olması beklenen menüsü ile yarışacak deneyimli gelinin menüsü haberimizde yer alıyor.


Hülya Karaca Ataş'ın puanları

Zuhal Topal'la Sofrada'nın 138'inci haftasında ilk yarışmacı olarak hünerlerini gösteren Hülya Karaca Ataş en yüksek puanları alabilmek adına kolları sıvayacak. Kayınvalidelerin beğeni çıtası çok yükskte. Bu sebeple elinden gelenin en iyisini yapmalı. Son sözü Zuhal Topal söyleyecek. Yarışmacının aldığı puanlar haberimize eklenecek.


 

Zuhal Topal'la Sofrada Suzan Gökmenler

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Gülşen Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Marhan


 

Zuhal Topal’la Sofrada Şahide Karageç

Zuhal Topal’la Sofrada Merve Uzal Çelik

Zuhal Topal’la Sofrada Yasemin İnce


Zuhal Topal’la Sofrada Rukiye Sadıkova

Zuhal Topal’la Sofrada Tuğçe Kaya

zuhal topal'la sofrada maysa kaya

zuhal topal'la sofrada nuray korkusuz

zuhal topal'la sofrada merve dilan zengin

zuhal topal'la sofrada Zeynep Kübra Erdal

zuhal topal'la sofrada Nazlı Kübra Keleş

 

Zuhal Topal'la Sofrada Bilge Aslı Erkuş

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Terzioğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Figen Acar

Zuhal Topal'la Sofrada Ariz

 

Zuhal Topal'la Sofrada Melike Tuncel

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?