Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Pazartesi puanları | Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?

FOX TV’nin sevilerek izlenen ve her bölümünde sofralara getirdiği lezzetle adından söz ettiren yarışması Zuhal Topal’la Sofrada’nın ikinci günü başlıyor. Öğle sonrası kuşağını akşama bağlayan ve buna tat da katan programda bugün hünerlerini göstererek puanlarını alacak isim Medine Karabağ oldu. Kendisini 15 bin liraya götüren performansı sergilemek isteyen deneyimli gelin aynı zamanda çeyrek aşıra yakın bir süredir de evli. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mart Salı yarışmacısı Medine Karabağ hangi yemekleri hazırladı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Medya 23.03.2021, 14:59 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarının en çok izlenen günlük yarışmalarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Zuhal Topal’la Sofrada’nın 567. Bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dual Yapım imzasını taşıyan programda gelinler ve kayınvalideler kendilerine verilen sürede en iyisini yaparak 15 bin lirayı kazanmak ve evine zaferle dönüp marifetlerini tüm Türkiye’ye göstermek amacında. Dün Nuriye Günal’ın mutfağa girdiği maratonun ikinci gün gelini ise Medine Karabağ oldu. 21 yıllık evli olan ve mutfakta da deneyimi bulunan yarışmacının performansı da merak konusu. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mart Salı yarışmacısı Medine Karabağ hangi yemekleri hazırladı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Detaylar haberimizde yer alıyor.


Zuhal Topal'la Sofrada Medine hangi yemekleri yaptı?

Pandemi sürecinde başlanan villa konsepti ile izleyicilerin karşısına çıkan Zuhal Topal'la Sofrada'da gelinler alışverişini tamamladıktan sonra buraya geliyor. Ardından da kendilerine verilen 2.5 saatlik süre zarfında da belirledikleri menüyi hazırlamak adına mutfağa giriyorlar. Bugün adını ilk sıraya yazdırarak 15 bin lirayı alabilme mücadelesi verecek olan Medine'nin yemekleri ve menüsü henüz blinmiyor.


 

Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Salı Puanları

Televizyonların en çok izlenen yarışmalarından biri haline gelen programda bugün yarışacak Medine'nin alacağı puanlar da merak konusu. Kendisi ve kayınvalidesi Çiğdem Özekici'nin hafta sonuna doğru en iyi performansı ortaya koyması gerekiyor. Aksi takdirde 15 bin lirayı kazanamazlar. Şu an için Medine'nin kaç puan aldığı belli değil. Zuhal Topal'la Sofrada yeni bölümü ile bugün saat 16:00'da FOX TV ekranlarında yerini alacak. 

Zuhal Topal'la Sofrada Elçin Tunga

Zuhal Topal'la Sofrada Arzu Beyaz

Zuhal Topal'la Sofrada Aysun Demir Korkmaz

Zuhal Topal'la Sofrada Merve Keçeci

Zuhal Topal'la Sofrada Nazlı Türhan

Zuhal Topal'la Sofrada Şahine

Zuhal Topal'la Sofrada Gülfidan

Zuhal Topal'la Sofrada Şeyma Nur Cici

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Özbey

Zuhal Topal'la Sofrada Nermin AksoyZuhal Topal'la Sofrada Suzan Gökmenler

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Gülşen Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Marhan

Zuhal Topal’la Sofrada Şahide Karageç

Zuhal Topal’la Sofrada Merve Uzal Çelik

Zuhal Topal’la Sofrada Yasemin İnce

Zuhal Topal’la Sofrada Rukiye Sadıkova

Zuhal Topal’la Sofrada Tuğçe Kaya

zuhal topal'la sofrada maysa kaya

zuhal topal'la sofrada nuray korkusuz

zuhal topal'la sofrada merve dilan zengin

zuhal topal'la sofrada Zeynep Kübra Erdal

zuhal topal'la sofrada Nazlı Kübra Keleş

 

Zuhal Topal'la Sofrada Bilge Aslı Erkuş

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Terzioğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Figen Acar

Zuhal Topal'la Sofrada Ariz

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?