Zuhal Topal'la Sofrada 27 Mart Cuma | Büşra Tekin kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Ekranların lezzet kokan ve yaşattığı heyecanla da izleyicileri ekran başına toplayan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü de dopdolu. Dün Hasret Vural hünerlerini sergilemişti. Bugün ise sıra Büşra Tekin'de Rakiplerine söz söylemekten geri kalmayan ve dobralığı ile ünlenen Büşra Hanım'ın performansı merak ediliyor. Peki Büşra Tekin hangi yemekleri yaptı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? İşte detaylar...

Medya 27.03.2020, 09:02 27.03.2020, 18:53
Zuhal Topal'la Sofrada 27 Mart Cuma | Büşra Tekin kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Öğle sonrası kuşağında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal'la Sofrada dgün başlayan yeni hafta bölümleri ile herkesi ekran başına kilitledi. Kayınvalidelerin yorumları, gelinlerin yemeklerindeki eksiklikler ve birçok konu zaman zaman gerilimi yükseltti. Sert eleştirilerin yapıldığı yayında zaman zaman komik anlar da yaşandı. Bugün bilindiği üzere ikincigün yarışması yarışacak. Yani Büşra Tekin. Büşra Hanım marifetlerini sergileyecek ve bugünkü final için avantaj yakalamaya çalılşacak. Peki Büşra Tekin'in menüsünde hangi yemekler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal'la Sofrada 27 Mart 2020 puan durumu bu sayfada.

 


Büşra Tekin kaç puan aldı? Puan Durumu

Bugün performansını sergileyecek olan Büşra Tekin Hanım'ın aldığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde olacak.
 

28 puan aldı.zuhal topalla sofrada Büşra Tekin


Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Tekin ve kaynanası Kadriye Tekin kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Tekin ve kaynanası Kadriye Tekin kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Dilek Sapmaz ve kaynanası Zöhre Sapmaz kimdirBüşra Tekin hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Büşra Tekin'un yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Büşra Tekin Hanım bakalım bugün neler yapacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?