Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma tek parça ve Youtube izle linki

FOX TV'nin en popüler yarışmalarından Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma haftanın son bölümü ile ekranlara gelecek. Saat 16:00'da başlayacak program binlerce kişi tarafından izlenmek isteniyor. Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.

Medya 29.11.2019, 12:15
Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma tek parça ve Youtube izle linki

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada yine binlerce kişiyi ekran başına kilitleyecek. Haftanın yarışmacıları açıklandı ve büyük heyecan başladı. Bugün Cemile Toprak ve kaynanası Cemile Toprak yarışacak. Gelin ve kaynanaların mücadelesi yine nefes kesecek. Yarışmadaki heyecana ortak olmak, gelin ve kaynanaların hazırladığı yemekleri öğrenip mutfaklarında yapmak ve tartışmaları kaçırmamak isteyenler yayını izlemek için araştırmalar yapıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma tek parça izle

Zuhal Topal'ın sunduğu yemek yarışması bugün de ekranlardaki yerini alacak. FOX TV'nin en çok üzerinde durduğu projelerden biri olan ve reytingleriyle de kanalı utandırmayan yapım, yayınlanan her bölümü ile tek parça izlenebiliyor. Bunun için ise iki yol var. Bunları sizlere aktaracağız.


Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 29 Kasım Cuma günkü bölümünü Youtube'dan tek parça izlenebiliyor. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyor. Yarışma televizyonda olduğu kadar sosyal medyada da  bir hayli popüler.
 

zuhal topal'la sofrada yasemin erdur

Zuhal Topal'la Sofrada Aslı Ekşi ve kaynanası kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Derya Özdemir ve kaynanası Emine kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Serap Uzer ve kaynanası Emine kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Kızılırmak ve kaynanası Nafiye kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma FOX Play izle

Programı izlemenin yollarından biri de FOX TV'nin izleme portalı olan FOX Play. Yeni oluşturulan platform, kanalda yayınlanan diziler, programlar, yarışmalar ve ana haber bültenlerine tek parça halinde ulaşabilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?