Zuhal Topal'la Sofrada 4 Aralık Çarşamba | Buse Çelik kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Zuhal Topal'la Sofrada hafta ortası heyecanıyla karşımızda. Üçüncü günde Buse Çelik yarışacak ve kendisini finalde birinciliğe taşıyacak sonucu almaya çalışacak. Peki Buse Çelik kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 04.12.2019, 08:46
Zuhal Topal'la Sofrada 4 Aralık Çarşamba | Buse Çelik kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı

Öğle sonrası kuşağında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal'la Sofrada pazartesi başlayan yeni hafta bölümleri ile herkesi ekran başına kilitledi. Kayınvalidelerin yorumları, gelinlerin yemeklerindeki eksiklikler ve birçok konu zaman zaman gerilimi yükseltti. Sert eleştirilerin yapıldığı yayında zaman zaman komik anlar da yaşandı. Bugün bilindiği üzere ikinci gün yarışması yarışacak. Yani Buse Çelik. Kumru Hanım marifetlerini sergileyecek ve bugünkü final için avantaj yakalamaya çalılşacak. Peki Buse Çelik'in menüsünde hangi yemekler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 4 Aralık Çarşamba puan durumu bu sayfada.Buse Çelik ve Bircan Çelik kaç puan aldı? Puan Durumu

Bugün performansını sergileyecek olan Buse Çelik Hanım'ın aldığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde olacak.

Zuhal Topal'la Sofrada Meltem Kavas ve kaynanası Nigar Kavas kimdir
 

Zuhal Topal'la Sofrada Kumru Ünver Temurlek ve kaynanası Melek Temurlek kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Buse Çelik ve kaynanası Bircan Çelik kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Sultan Elibol ve kaynanası Kezban Elibol kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Şeydanur Deniz ve kaynanası Zatiye Deniz kimdirBuse Çelik hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Buse Çelik'ın yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Buse Çelik Hanım bakalım bugün neler yapacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?