Zuhal Topal'la Sofrada 402. bölüm fragmanı | 12 Mayıs Salı kaynana hesap sormaya geldi

FOX TV'nin sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftasındaki ikinci güne gelindi. Gelinler ve kaynanaların mücadelesinde yeni perde açılıyor. Yarışacak isim ise Hanife Soytürk. Yarışmanın yeni bölüme dair detayları da belli oldu. İşte Zuhal Topal'la Sofrada 402. bölüm fragmanı...

Medya 11.05.2020, 20:04 Burak ZİHNİ

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile her geçen gün daha da fazla kişi tarafından izlenen Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mayıs Salı günü de ekranlardaki yerini aldı. Zorlu kayınvalidelere karşıa mücadele veren gelinlerin alacağı puanlar merakla bekleniyor ve öğrenilmek isteniyor. İlk gün Ayşegül Hanım yarışmıştı. Gözyaşları içerisinde geçen ilk günün ardından gözler salı gününe çevrildi ve Zuhal Topal'la Sofrada 402. bölüm fragmanı yayınlandı.
 


'Hesap sormaya geldim!'

Son döneme bir hayli damga vuran kayınvalidelerin puanlamasında yine önemli bir gün. Pazartesi yarışan Ayşegül'ün kayınvalidesi Figen Rüzgar, 'Bu işin yarını da var' dedi ve salı günü geldi. Yarışmacı Hanife'nin işi çok zor. Figen Hanım; 'Buraya çok sinirli geldim. Hesap soracağım' açıklanasında bulundu. Yarıştığı için kendi gününü de atlattığını söyleyen Figen Hanım adeta savaş ilan etti.

Zuhal Topal'la Sofrada Öznur Yumak ve kaynanası Gülseren Yumak kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Hanife Soytürk ve kaynanası Aysel Arslantürk kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşegül Ruzgar ve kaynanası Figen Ruzgar kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Sevgi Budamam Tan ve kaynanası Şengül Tan kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Feride Aksoy ve kaynanası Nezahat Aksoy kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138